Türk Telekom'dan 7'den 7'ye bedavaya devam!

Türk Telekom, akşam 7'den sabah 7'ye bedava konuşma fırsatı sunduğu kampanyasını uzatıyor!

Türk Telekom bedavaları uzattı

Türk Telekom, akşam 7'den sabah 7'ye bedava konuşma fırsatı sunduğu "7'den 7'ye Bedava" kampanyasını, yoğun ilgi nedeni ile yıl sonuna kadar uzattı. Türk Telekom, Ramazan ayına sayılı günler kala yaptığı açıklama ile erken bir bayram müjdesi vermiş oldu.

7'den 7'ye Bedava Kampanyası'nda Türk Telekom müşterileri, ev telefonlarından akşam 7'den sabah 7'ye kadar yaptıkları şehir içi ve şehirlerarası aramalar için herhangi bir ücret ödemiyorlar. Kampanyada ayda 3 bin dakikalık adil kullanım limiti uygulanıyor.

Yıl sonuna kadar devam eden bu kampanyanın yanı sıra tarifelere özel kampanyalar da devam ediyor. Ev Avantaj Tarifesi müşterilerine yönelik, süresi Eylül ayı sonuna kadar uzatılan "Ev Avantaj Uluslararası 6,5 kuruş" kampanyası, 1. Kademe uluslararası sabit telefon görüşmelerini dakikası tüm vergiler dahil 6,5 kuruştan yapma imkanı sunuyor. Yine Eylül ayına kadar uzatılan "Evden Cebi Aramanın En Ucuz Yolu" kampanyası ev telefonundan cep telefonu yönüne tüm vergiler dahil dakikası 6,5 kuruştan arama yapma fırsatı sağlıyor.

KlasikHatt da 7'den 7'ye Bedava Kampanyası'ndan yararlanabilen Türk Telekom tarifeleri arasında yer alıyor. KDV-OIV dahil 13.93 TL'lik yeni paket ücretiyle sunulmaya devam edilecek Klasik Hatt müşterileri 7'den 7'ye Bedava kampanyasının yanı sıra cep telefonu aramalarını da akşam 7'den sabah 7'ye kadar yüzde 50 indirimli yapma fırsatından da yararlanıyorlar. Ağustos ayı sonuna kadar devam edecek evden cep telefonu aramalarında yüzde 50 indirim kampanyası KlasikHATT kullanıcılarına önemli bir fayda sağlıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

tabi tabi ne bedava 20 tl gibi sabit ücret olduktan sonra

iyiki özelleşmiş

Yalan her ay 80lira fatura ödüyoruz. hiç kullanmadığımız halde.

Her evde 3-5 tane cep telefonu ve bunların da bedava dakikaları var.Bunlar kimi kandırmaya çalışıyorlar.İyilik yapmak istiyorlarsa İNTERNETİ ucuclatmanın bir yolunu göstersinler.Her ay 40TL+40TL telefon ve ADSL ödemek zoruma gidiyor.İlgililer inşaallah duyar ve dikkate alırlar.

acaba neden böyle avantajlı bir tarife verdiler :) ben şahsen kapatıcaktım telefonu bu yaz tarıfe bittiğinde ama artık bi sonraki zamana

İsterse 24 saat bedava yapsın umrumda değil.Ben telefon hattımı dış aramalar kapattım.Yakın şekilde Yalın ADSL yi bekliyordum oda çıkması ykaındır.Çıktığı anda Telefon hattımı iptal ettircem..Gerçi ordan ödediğim sabit ücreti yalın adsl ye ekliyorlar ama olsun hiç olmasa Türk telekomla tüm bağlarımı kesicem.Zaten internetimi başka bir internet sağlayıcıdan alıyordum.Telefon konuşması yapmadığım içnde ücretlendirme yapamıycağı için Türk telekoma küçük de olsa zararım dokuncağı için memnunum.Ve benim gibi direkt Yalın ADSL ye geçip sabit ücret dışında başka hiç bir konuşma ücreti ödemeyecek olanlardan kaybediceği paralar için ve ediceği mali zararlar içinde ayrıca çok daha mutlu olucam.Trük Telekom neyin ne olduğunu görecek yakında...

telekom özelleşmeden önce boş eve gelen fatura 10 liraydı(en fazla) şimdi kampanya var ya 20 lira oldu(en az).
resmen dalga geçiyolar adamlar.
evde telefon hattının olmasının tek nedeni. cep telefonuyla fazla konuşmanın zararları olması. sadece şehir içi konuşuyoruz zaten. şehir dışı aramaya korkar olduk ev hattından. bilgisayar kullanmayı bilmeyen insanlara bile internetten sesli görüşmeyi öğrettim.
bu kadar eleştiriye kılları bile kıpırdamıyo adamların.
Türk haklı uyandı telekoomm sen daha neyin kampanyasındasın. böyle devam et. alternatifler çıktıkça piyasaya insanlar düşünmeden geçeceklerdir haberin olsun.

Arkadaşlar Ben Bu Kampanyaya İnanmıyorum Bunlar İşi Biliyorlar Ben Kampanya Var Diye Aradım hemde şehir içi bir ayda toplam konuşmalarımın hepsi on saat etmez bana 160 tl para geldi ve bana gelen faturada aradığım numara yok sadece 444 0 375 ttnet müşteri hizmetlerini aradığım numara çıkıyor bunlar insanları sömürmekten başka bişeye yaramıyolar ayda 160 tl türk telekoma vereceğime 50 tl ye turkcell süper kart yüklerim 10 dakikası 50 kuruşa 20 tl karşılığı 100 tl alıyom 10 dakikası 50 kuruş cep telefonu daha avantajlı kanmayın derim

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play