Türk Telekom'dan "lokum tadında" internet!

Türk Telekom, müşterileri ve internet kullanıcıları için yeni "tatlı" hizmetini ortaya çıkardı!

Türk Telekom'dan "lokum tadında" internet!

Türk Telekom, ev ve iş telefonu kullanıcısı olup internet hizmetinden faydalanmayan müşterilerini internetle tanıştıracağı, Lokum hizmetini sundu.

Türk Telekom müşterileri, Lokum hizmeti kapsamında ücretsiz internet bağlantısı ve modemin yanı sıra dopdolu içerik sunan Lokum internet sitesinden ücretsiz olarak faydalanabilecek, ihtiyaç duyduklarında saatlik ve günlük internet paketlerini ekonomik fiyatlara satın alabilecekler.

Türk Telekom tarafından ev ve iş telefonu kullanıcılarına sunulan tadımlık internet hizmeti Lokum, Türk Telekom CEO'su K. Gökhan Bozkurt, Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan ve Türk Telekom Satış Başkanı Celalettin Dinçer'in katılımıyla gerçekleşen bir toplantıda tanıtıldı.

Toplantıda konuşan Türk Telekom CEO'su K. Gökhan Bozkurt, "Çalışmalarımızı içinde var olduğumuz topluma hizmet etmek ve değer katmak amacıyla yürütüyoruz. Türkiye'nin bilgi toplumuna dönüşümüne destek olma vizyonumuz doğrultusunda pazarı genişleteceğine ve ülkemizdeki internet kullanımını artıracağına inandığımız devrim niteliği taşıyan bir hizmeti başlatmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Lokum adını verdiğimiz yeni hizmetimizle 6 yıl aradan sonra perakende internet pazarına kuvvetli bir giriş yapıyoruz" dedi.

Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan, "Türk Telekom olarak amacımız müşteri odaklı, bütünleşmiş iletişim çözümleri sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmak. Lokum hizmetimiz de tam olarak bu amaç doğrultusunda geliştirilmiş, müşteri odaklı, kolay erişimi olan ve avantajlı bir hizmet olma özelliğini taşıyor" dedi.

Lokum tam olarak nedir, ne yapıyor?

Bilgi çağını yaşadığımız bu dönemde internet kullanımını yaygınlaştırmanın bilgi toplumuna geçişte büyük önem taşıdığını vurgulayan Türk Telekom Satış Başkanı Celalettin Dinçer ise, "Bu noktada Türk Telekom olarak bize büyük bir görev düşüyor. Sahip olduğumuz teknoloji ve altyapı sayesinde interneti bugün Türkiye'nin her noktasına ulaştırmış durumdayız. 81 ilde, sayısı 1600'ü aşkın Türk Telekom ofisi ve bayimizle internetten faydalanmak isteyen herkesi Lokum hizmetimizle tanıştıracağız" şeklinde konuştu.

Lokum nedir?

Lokum, ev ve iş telefonu kullanıcısı olup da internet hizmetinden yararlanmayanların faydalanabileceği bir hizmet. Hizmetten faydalanmak isteyenlerin telefon hatları ücretsiz olarak internet bağlantısına hazır hale getiriliyor.

İnternete girmek için gereken tak çalıştır kablosuz modem ücretsiz olarak temin ediliyor. Kullanıcılar herhangi bir taahhüt, sözleşme ya da ücret talep edilmeden internet hizmetinden faydalanmaya hazır hale getiriliyor. Haber, spor, magazin, kadın ve aile, finans, eğlence, fırsat ve indirim gibi farklı kategorilerde birçok bilgi ve haberin yer aldığı Lokum sitesi ücretsiz olarak kullanıma sunuluyor.

İhtiyaç duyduğunda internet hizmeti satın almak isteyenler saatlik 1 TL ve günlük 2 TL fiyatla 1 Mbps hız ile internetten faydalanabiliyor. Kalan süre bilgilendirmesi, paket bitince otomatik kapanma gibi özellikleri sayesinde kontrollü kullanım imkânı sunan Lokum hizmetinde kullanılan kadar ücret müşterinin telefon faturasına yansıtılıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

çok çok pahalı...
bunun adı LOKUM DEĞİL... İNTERNET ACISIDIR...
YEMEKLERİNİZDE bol bol kullanın...

saygılarr.r.rrrr.. mı...??? HAYIRRR... kaygılarr.r.r.rrr

Tekelcisin telekom. istersen 40 tane takla at...

yeni kazıklama sistemi?

Telekom yakaldın tabi bizi öpmeden olmaz dimi.

Süper Online için konuştum bugün.

Bütün binadan imza toplamadan olmaz dediler.

Yine kazıklanmaya devam edicez artık.

Ev alırsam araştırıcam fiber internetin geçtiği 1 güzergahtan alıcam.

Böyle gitmiyor arkadaş her ay 57 lira öde ama hizmeti tam olarak alamıyoz çok koyuyo yani.

Utanma yok, haya yok, yüz yok... 65 TL'ye Sınırsız İnternet veren adamlar bunlar...

Lokum vs. hikaye geç bu işleri TT.! Türkiye de en çok öfke duyulan şirketi araştırsalar TT açıkara birinci çıkar. T.Telekom un biran evvel geriye dönüp bakması ve ''biz bu öfkeyi hakedecek ne yaptık?'' sorusuna cevap araması gerekir. Tabiki birde bunun telafi süreci var. Aksi taktirde internet kullanıcıları buldukları ilk düzgün alternetifte güle oynaya TTelekomu terkedeceklerdir. Malumunuz Vodafone Biri ADSLi almış, bakarsınız altyapı çalışmalarını başlatır ve piyasaya adamakıllı rekabet getirir, Türk halkını faiş fiyatlı ve bir okadarda yetersiz internet kullanımından kurtarır.

yine halki nasil dolandircaklarini dusunmusler ve bulmuslar lokum diye halki kandircaklar.saat 1 tl saati gecersen 5 tl gunluk gunluk istersen 2 tl ama ay sonunda 60 tl.hiz dusuk.bu arada 1 saatlik olan kullanim 1 saat sonunda otomatik olarak kapancakmis ama ya kapanmazsa o zaman gunluk 10 tl ayda 300 tl odeyenler olur.bizim yazdigimiz yazilari acaba hic gormuyormu bunlar.hic kimse sevmiyor turktelekomu hala da boyle sacma sapan kampanyalar yapmaya calisiyorlar.bunlara kananlara aciyorum sahsen ama kanan da bulunur.

Türk Telekom'dan "lokum tadında" kazık.

Her ay 22 lira adsl hat parası ödüyorum. 8 mbps'ye kadar sınırsız internet için 60 lira ödüyorum. 4 lira da tivibu web standart parası ödüyorum. Toplamda 85 lira yapıyor. TTNET ne yapıyor.
Hiç bir zaman hızım 2 mbps'nin üzerinde çıkmıyor.
TiviBu izlediğimiz için ayın yarısına doğru adil kullanım kotası doluyor
TTNET hızımı düşürüyor.
Zaten yavaş olan internet iyice yavaşlıyor ne TiviBU izleniyor ne internetten bir video izleniyor.
Akşamları internet hattım bir kaç kere kopuyor. Modemi kapatıp açıyorum ya sabır çekiyorum
Yaşadığım yer dağın başı değil. İstanbul..

ttnet sınırsız abonesiyim hikaye bunlar günde en az 10 kez kesintiye uğruyor hangi devirde yaşıyoruz kardeşim yalançı bunlar insanları sömürüyorlar

2000 tl den aşağı maaş alan işci yok bunların parası nerden çıkacak bizim gibi keriz olmasa.asgari ücret 700 tl devletin yediği kazığın acısını bizlere çektiriyorlar emekli olanlara120 000 tl tazminat ödüyorlar 30 senelik devlet memuru 30 000 tl zor alıyor hakmı, reva mı yazık........

Bukadar da ön yargıya gerek yok ben açıkcası internette haberlere bakan bir kişiyim ve TTNET'e ayda 60 TL ödüyorum 8 mps gibi bir hızda eklenince oluyor sana 65 TL ama hizmet alamıyorum LOKUMU gördüm kararım değişti sadece zengin içerk haber veren lokuma girmek ücretsiz girerim bakarım olmazsada çıkarım..

Ama şunu söyleyim memnun kalmicam kesin ve garanti..

Sen de yorum yaz