Türk Telekom'dan ücretsiz konuşma fırsatı!

Türk Telekom aboneleri; komşularıyla artık hiçbir ücret ödemeden konuşacak! Nasıl mı?

Türk Telekom'dan ücretsiz konuşma fırsatı!

Türk Telekom, müşterilerine fayda sunmaya yepyeni bir hizmetle devam ediyor. Şimdi aynı sitede yaşayan Türk Telekom aboneleri; komşularıyla artık hiçbir ücret ödemeden konuşacak.

Türkiye'nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, sitelerde oturan müşterilerine yepyeni bir hizmet sunuyor. Türk Telekom'un sunduğu "Site İçi Ücretsiz Konuşma Hizmeti" ile site sakinleri, kendi aralarında ve ortak kullanım alanlarıyla ayda 3 bin dakikaya kadar ücretsiz konuşabilecek.

Türk Telekom müşterileri, herhangi bir taahhüt vermeden site içerisindeki komşularının yanı sıra bakkal ya da marketi ve sitenin güvenlik ekibini 7/24 ücretsiz arayabilecek.

Sitelerde yaşayan Türk Telekom müşterilerinin bu hizmetten faydalanabilmesi için site yönetimiyle Türk Telekom arasında hizmete ilişkin bir protokol imzalandıktan sonra Türk Telekom'a başvuru yapması yeterli oluyor.

Kampanyayla ilgili detaylı bilgiye Türk Telekom satış noktalarından ve Müşteri Hizmetleri'nden ve www.turktelekom.com.tr adresinden ulaşmak mümkün.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

ceplerden dolayı sürekli abone kaybediyor. yeni geçimelik paket hazırlamışlar. ADAM olun sabit ücreti kaldırın rahat edin

@08 Ara 2013 00:17 A kalkmaz, kalkar mı hiç! Depremzedelerimiz için çıkan geçici vergi TTelekom'a sermaye oldu. Hemde yatrımlarımı ve maliyetimizi karşılayamıyoruz mızmızlanmasına...

siite içindeki sevgililerin işine yarayacak :D

site içi zaten ücretsiz değil mi? sitenin kendi hattı var zaten.

-Bakkal amca 2 ekmek bi paket çay. +Anlaşıldı tamam kuuk!

demek ki artık kullanan çok azaldı.. zamanında çok çektirdi türk telekom acısı şimdi çıkıyor.

bir kez daha büyük güldüm :) yaklaşık 10 seneden beridir bu özelliği site içi sistemiyle zaten kullanıyorduk....

Türk Telekom vatandaşın yapışmış kene gibi, İnternet altyapısı ellerinde olduğu için çoğumuz bu amaçlı abonelik kaydımız var. Sabit ücret ödememek için ev telefonunu kullanmasan Yalın internet desen bu seferde havadan hat parası kesiyor. 50gb kota, 8mb net 63tl, Kazanç ööle tatlı ki yabancı şirketlerin internet pazarına girmesine dahi izin vermiyorlar. İmkanı olan Superonline yahut Uydunet tercih etsede, imkanı olmayan hükümet destekli gömcürme politikası....

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir