Türk Telekom ve TTNET'ten ayda 20TL'ye tablet

Tablet almayı düşünenler, Türk Telekom ve TTNET'in bu yeni kampanyasını incelemeliler!

İletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom ve iletişim ve eğlence şirketi TTNET, müşterilerine yeni tabletleri uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyor. Türk Telekom ve TTNET, teknoloji dünyasının önemli markalarından BlackBerry'nin "PlayBook OS 2.0 Tablet"ini Türkiye'de ilk kez yepyeni bir kampanyayla satışa sunuyor.

17 Mayıs'ta başlayan ve yıl sonuna kadar devam edecek olan kampanyayla; "BlackBerry PlayBook OS 2.0 Tablet"e ayda 19.90 TL'den başlayan taksitlerle sahip olmak mümkün. Kullanıcılar "BlackBerry PlayBook OS 2.0 Tablet"e, Türk Telekom veya TTNET faturasına 24/36 ay taksitle, kredi kartına ise 12 taksitle sahip olabiliyor. Kolay taşınabilir tasarıma sahip olan "BlackBerry PlayBook OS 2.0 Tablet", performansı, Adobe Flash destekli sorunsuz web taraması, çoklu görev özelliği, HD multimedia, geliştirilmiş güvenlik özelliği, alışılmışın dışında bir kurumsal destek ile güçlü bir geliştirme ortamı gibi birçok özelliği bir arada sunuyor.

"BlackBerry PlayBook OS 2.0 Tablet"in özellikleri:

"BlackBerry PlayBook OS 2.0 Tablet"in özellikleri:

· 7 inç LCD, 1024×600, WSVGA çoklu dokunuş destekleyen dokunmatik ekran

· Simetrik çoklu işlemleri (multiprocessing) destekleyen BlackBerry Tablet işletim sistemi

· Ultra ince ve taşınabilir: Ebatlar: 130 x 193 x 10 mm

· 1 GHz çift çekirdekli işlemci

· 1 GB RAM

· Çift yüksek çözünürlüklü HD kamera (önde 3 MP, arkada 5 MP), 1080p HD video kayıt desteği

· Video oynatma: 1080p HD Video, H.264, MPEG, DivX, WMV

· Ses oynatma: MP3, AAC, WMA

· HDMI video çıkışı

· Wi-Fi -802.11 a/b/g/n

· Bluetooth 2.1 + EDR

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 18 Yorum

ttnetin olduğu bi işe girilir mi? yapmayın etmeyin.

Özellikleri çok güzel de ekranı 10 inç olsaydı alırdım. Tablet dedin mi ekranı 10 inç olmalı, daha küçük oldu mu bana hiç tat vermiyor.

Taksitle al, aylarca taksit köleliği altına gir. Her şey 12 ay taksitle, ona taksit buna taksit. Zavallı tüketici, tam tüketim toplumu haline getirildik. Köleden bir farkımız kaldı mı acaba?

Tabletin işletim sistemi özellikleri hakkında daha geniş bilgi yok mu? Ekran büyüklüğü filan.

Çok Ucuzmuş !!!

Şimdi iki tane ''t''bir araya gelmiş pek sakıncalı bi durum gibi.Tablette hoş ama ttnetten uzak durmak lazım :)

Başvuru yaptımda, ben askerlik nedeniyle 3 ay sonra interneti kapattıracagım.Bu taksitleri interneti kapattıktan sonrada ödemeye devam edebilir miyim? yoksa direk peşinatmı isterler. Sonucta ttnet ve türk telekom şakaya gelmez :)

TTNET gibi 'oncu' bir markayada cogu ulkede satilmayan ve RIM'in stoklari tuketmek icin neredeyse bedavaya verecegi tableti Turkiye'de cok buyuk bir seymis gibi satmak yakisir tabii ki!

Ttnet ten ne alırsanız alın mutlaka taahütname ve sözleşmeyi sonuna kadar dikkatli okuyun. Ttnet ucuza günahını bile satmaz.

Başvuru yaptımda, ben askerlik nedeniyle 3 ay sonra interneti kapattıracagım.Bu taksitleri interneti kapattıktan sonrada ödemeye devam edebilir miyim? yoksa direk peşinatmı isterler. Sonucta ttnet ve türk telekom şakaya gelmez :)
...
Sabit telefonu kullanıyorsanız ve iptal etmeyecekseniz onun üzerine de alabilirsiniz. Eğer internet aboneliği ile alıp da 3 ay sonra abonelikten ayrılırsanız kalan 33 aylık taksit toplamını peşin olarak bir sonraki ayda fatura ederler.

Blackberry de HP gibi beceremediği tabletleri çok ucuza tasfiye ediyor, TTNet de her zamanki alışkanlığıyla bunu bize satıyor.

Bu ülkeye hiç mi hamiyyetli,milletini düşünen milli bir adam gelmeyecek ahhh :-/

ttnetden internet bile alınmaz ama mecburuz

bende aldım almadan yorum yapmayın arkadaşlar makına guzel kalıtelı gıdıp 2000 verseız o zaman kalıteı olur bende suanda kullanıyorum hakkını vermek gerek

Tableti nasıl alabilirim lutfen yardım

arkadaslar bu tableti nasıl alıcam soylermisiniz

ACABA KAÇ TL

kukjgytuaztgguhrs

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir