Turkcell'den internet bağlantılı PC

Turkcell SIM kartıyla üretilen Vestel ve HP CompaQ PC'lerle internete bağlanılabiliyor.

  • Selim Öztürk
Turkcell Laptoplar

Turkcell'den yapılan yazılı açıklamada, içinde bir Turkcell SIM kartıyla üretilen Vestel T525, HP Compaq 6510b ve 6710b model dizüstü bilgisayarlarda ayrı bir cihaza ihtiyaç duyulmadan internete bağlanmak ve e-postalara ulaşmanın mümkün olduğu belirtildi.

Turkcell'in yeni ürünlerinden biri olan SIM kartlı dizüstü bilgisayarların, İstanbul, İzmir ve Ankara'daki 53 Turkcell Extra ve İstanbul'da Bağdat Caddesi, Kanyon ve Capitol'deki Turkcell mağazalarında müşterilerle buluştuğu ifade edilen açıklamada, bilgisayarların kısa bir süre sonra HP ve Vestel bayileri ile teknoloji marketlerinde de yer alacağı kaydedildi.

Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, Turkcell SIM Kartlı dizüstü bilgisayarların satışa çıkması ile ilgili yaptığı değerlendirmede,Turkcell SIM kartlı dizüstü bilgisayarları, mobil genişbant vizyonlarının temel bir parçası olarak gördüklerini vurguladı.

HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu Ülke Müdürü Artun Ayvat, Turkcell ile yapılan işbirliği ile mobil dünyanın, genişbant bağlantı seçenekleriyle yeni boyutlara kavuştuğunu ifade etti.

Turkcell ile bilgisayar üreticileri HP ve Vestel işbirliğiyle, KDV dahil 1.169 dolardan başlayan fiyatlarla sunulan SIM kartlı dizüstü bilgisayarlara, ayda 59 YTL'ye (KDV dahil ÖİV hariç) 12 ay boyunca 3GB'lık internet paketi kullanmayı taahhüt eden müşteriler, 31 Aralık 2008'e kadar 200 YTL indirimle sahip olacaklar.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

iyide daha 3g protokolu olmayana olamayan olmaması ıcın her sey yapılan bir yerde ne gerek var bu bilgisayara! ?

o sefil internete neden o kadar para ödeyeyimki..

zaten 3g den bağlanmayacak...edge ile bağlanacak güya ancak hiç bir özelliği olduğuna inanmıyorum..

Hani bu firmalar dünya çapındaydı ? Neden böyle ilkel koşullarda bir internet sunuyorlar. Ne zaman internette saatler geçirmeden, kota teleşına düşmeden istediğimiz veriye ulaşabileceğiz. Teknolojiyi dünya standartlarında kullanmak bizimde hakkımız.

Hani bu firmalar dünya çapındaydı ? Neden böyle ilkel koşullarda bir internet sunuyorlar. Ne zaman internette saatler geçirmeden, kota teleşına düşmeden istediğimiz veriye ulaşabileceğiz. Teknolojiyi dünya standartlarında kullanmak bizimde hakkımız.

Edge hızı da yeter ama fiyatı uygun olursa. Bu fiyatlarla ancak iş adamlarına hitap edebilir bu cihazlar :)

Neden internet ücreti o kadar pahallı.Bu kadar para vermek için deli olmak lazım.

ben pc me internet almak istiyorum markası msı vr601 alabilirmiyim...

BENIM DUYDUGUM 1.600 FIYATINDA BUNU VERDIKTEN SONRA INTERNETE HER YERDEN BAGALNABILIYOMUS.YANI BUNUN DISINDa ayrı bır paradamı verılcek..

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play