Turkcell'den yazlık akıllı telefon fırsatları

Turkcell'in yeni yaz kampanyası, akıllı cep sabihi olmak isteyenlere önemli fırsatlar sunuyor

Turkcell'den yazlık akıllı telefon fırsatları!

Turkcell 16 Ağustos'a kadar geçerli olan Yaz Cihaz Kampanyası ile, Turkcell T10, Nokia C2-01, Nokia C3, Nokia C3-01 ve Nokia E5 cep telefonlarına uygun koşullarda sahip olma imkanı sağlıyor. Bu kampanya sayesinde hayata Turkcell'le bağlanmayı tercih edenler, hayallerindeki koşullarla iyi bir akıllı telefon deneyimini yaşama fırsatını buluyor.

Turkcell'in yaz coşkusunu cebe taşıyan Yaz Cihaz Kampanyası, 'Süper Paket', 'Full Paket', 'Kamu 1000', 'Yeni Genç Tarife', 'Haydi Gel Tarifesi Küçük Paket', 'Bizbize Hepimiz Alo 60', 'Bizbize Hepimiz Alo 120' ya da 'Faturalı Çiftçi Tarifesi'nden birine 24 ay kontratla üye olan herkese açık. Bu tarifelerden faydalanan Turkcell'liler, aylık tarife bedeline 9,90 TL ile 19,90 TL arasında ödemeler ekleyerek diledikleri akıllı telefona sahip olabiliyor. Üstelik Turkcell, Yaz Cihaz Kampanyası sayesinde akıllı telefonlarına kavuşanlara ilk üç ay boyunca 250 MB internet hediye ediyor. Kampanyadan yararlanmak için, Turkcell müşterileri Turkcell İletişim Merkezleri'ne (TİM) ya da anlaşmalı zincir mağazalara başvurulabiliyor.

Yaz Cihaz Kampanyasına dahil tarifeler

Yaz Cihaz Kampanyasına dahil tarifeler ve akıllı telefon seçenekleri için aylık ek ödeme tablosu aşağıdaki şekilde:
Yaz Cihaz Kampanyasına dahil tarifeler

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

bumu akıllı telefo n

t10 u verip t20 alabilsek.

Türkcell'se uzak durucaksın.

türkcell çok kazık normal fiyatın üzerine 300, 500 koyup öle satıyo zaten türkiyede teknoloji pahalı türkcell sayesinde ateş pahası oluyo...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost