Turkcell ile aynı fiyata daha çok konuşun!

Cepte büyük rekabet tam gaz devam ederken, Turkcell Limon ferahlığının dozunu biraz daha artırdı...

Turkcell ile aynı fiyata daha çok konuşun!

Turkcell, tüm vergiler dahil ayda 79 TL'lik Limon kampanyasında her yöne sunduğu dakika sayısını artırdı. Kampanyadan yararlananlar artık aynı fiyata Turkcell'lilerle 5.000, her yöne 1000 dakika rahat rahat konuşacak.

Türkiye'nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, 'Limon' kampanyasında yeni bir dönem başlattı. Bugüne kadar kampanya dahilinde tüm vergiler dahil 79 TL ödeyerek Turkcell'lilerle 5.000, her yöne 600 dk konuşan Turkcell müşterileri, yeni dönemde aynı fiyata Turkcell'lilere 5.000, her yöne 1000 dakika konuşuyor. Her yöne 1000 dakika; diğer operatörlerle birlikte yurtiçi tüm ev ve iş numaraları ile alan koduyla birlikte tuşlanacak 444'lü müşteri hizmetleri numaralarını da kapsıyor.

Mevcut limon kampanyasındaki abonelerin kullanımına bakıldığında müşteri memnuniyetinin yüksek olduğu görülüyor ve yenilenen kampanyada da her yöne 1000 dakika teklifini aşacak abone sayısının binde 1 oranından fazla olmaması bekleniyor. Böylelikle, bu kampanyaya katılanlar ayda tüm vergiler dahil 79TL'ye Turkcell kalitesi ve ayrıcalığıyla diledikleri kadar konuşmanın rahatlığını yaşayacak.

26 Haziran tarihinden itibaren geçerli olan yeni Limon kampanyasından mevcut aboneler herhangi bir işlem yapmadan otomatik olarak yararlanıyor. 1 Ocak 2010 tarihine kadar devam edecek kampanyadan bireysel faturalı hat kullanan tüm Turkcell'liler yararlanabiliyor.

Turkcell'in bu teklifinden yararlanmak isteyen abonelerin yapması gereken tek şey, LIMON yazıp 4323'e göndermek olacak.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 18 Yorum

hep faturalıları düşünüyor biraz da kontörlüye yapsa bide adam akıllı sms paketi yok

Şu numara taşıma olayı çıktığından beri Avea, Vodafone, Turkcell çok büyük rekabet içindeler. Biri dksı 1 kontör diyor diğeri 2 dksı 1 kontör yapıyor. Diğeri 3 dkya çıkartıyor. SMS, Dakikalar derken bu şirketlere yetişmek zor gerçekten. Faturalı hatlarda da çok büyük rekabet var şimdi... Bakalım sonu nereye varacak?

Bu fiyatlar beni ancak halaa ekşitiyor.
Çok merak ediyorum, TURKCELL yetkilileri diğer operatör tarifelerini inceliyorlar mı?

Sanki bana " tarife konusuna müşteri gözüyle bakmak istemiyorlar" gibi geliyor.

Az kaldı bende TURKCELL'e operatör gözüyle bakmıcam.

Limon ekşi olur,
Vuracak bir yer bulur,
Türkcell bu
Pahalı olur.

Uzun zamandır turkcel talebe hattı kullanmaktayım. Son günlerde diğer operatrler sayesinde turkceli çok güzel anmaktayım. Normal turkceli aradığımda 1 dakikaya 4 kontur gidiyor varmı böyle bişy ya. Küfreder gibi sanki başka operatörü aradık. Milletin turkcel olmasından dolayı sırf zırunluluktan trkcel kullanıyorum ama diğerleri çok daha cazip gelmeye başladı. Değişim şart....

Vodafone bastırdıkça bunlar tırstı ,özellikle her yöne 3500 sms çok cazip ,Avea'dan her yöne mesaj sayısını 1000'e çıkarmasını bekliyorum .

özel tuketim vergisinin acilen kaldirilmasi gerek ,hem kdv hem ötv kanimizi emiyorlar

vodefon'la ilgili olabilir mi acaba?

Şu GSM operatörlerindeki rekabet İNTERNETe de sıçrasa bizde Limon ferahlığı yaşasak ne olur..Ama nerde..

Valla herekese söylüyorum.Yıllarca Turkcell kullandım.Ama baktım ki sürekli sömürülüyorum.Bu sene başında acilen AVEA ya geçiş yaptım.Her yöne sinirsiz'A ve acayip memnunum.ayda 67 TL veriyorum. diğer operatörlere ve normal hatlara nereye istersen knuş 67 TL veriyorum.Yıllarca Turkcell'e o k adar çok para vermişimki.Turkcell'e GICIK oluyorum.Kardelenlerin en az 1-2 sini ben okutmuşumdur.Ama onlar okutmuş gibi yararlanıyorlar.
Bundan sonra AVEA ne çekmesi problem nede başka bir şeyi Diğer operatörler de ne yaaşnıyorsa bunlarda da öyle problem yok.

Vodafone'a göre gene de çok pahalı..

En kaliteli Türksel - En Pahalı Türksel

En amatörü Avea - En ucuzu Avea

turcell hattım var ama kullanmıyorum, turkcell yıllardır en pahalı hizmeti sundu bize. su an en iyisi avea. ister mesajlaş ister konuş.

2 tane türkcell hattım var ve yediğim kazıklar canıma tak etti, avea limitsiz tarifeye geçtim.

tavsiye ederim.

tekelci, müşteriyi düşünmeyenlere tüketici gerekli cevabı vermeli ki fikatlar düşsün.

chip türkcell'in yayın organıymış gibihaber yapmış. yakıştıramadım. avea nın her yöne sınırsız kampanyası daha cazip.

avea vodafone bos kalite sıfır kalite arayanlar turkcell i tercih etmelidir ben her hattı ve neredeyse her kampanyayı denedim ama turkcell kalitesini hiç bir yerde gormedim forever turkcell...

içine girmeden kimse bilemez ben türkcelle doğdum turkcelle ölecegim o pahalı bu pakhalı o ucuz bu kazık diyorsunuz
siz avea kullanıyorsunuz ben turkcel hadi aveadan turkceli 5 dakikası bir kontöre arasanıza benim çevrem tamamen turkcell kullanıyor ben nasıl başka bir oparatörü kullanım ozman kazıgı ben yerim bu yüzden herkes sevdiğini kullansın hiç kimsede o kazık bu iyi sdemesin herkes kendi kullandığına iyi der

sadece 6 aylık olan bir kampanya bence tüketiciyi yanılmaktır, avea ( o zamanki adıyla aycell ) 2003 te kurumlarla 10 yıllık bir anlaşma yaptı ve kamu tarifesini çıkardı, 2003 te türkcell hattımla (yine türkcell li başka numaralarla ) 5-6 saat konuşup 120-150 tl ödediğim çok oldu, türkcell kaliteli ama bu kadar kazık olacak kadar da değil, zaten sadece 200.000 turkcell abonesi şebeke değiştirse, kendilerine çeki düzen verirler..

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir