Turkcell'in Ramazan hediyesi

Ramazan'da bedava şenliği: Turkcell Ramazan ayını yine yeni bir kampanya ile karşıladı...

Turkcell'in Ramazan hediyesi

Turkcell, müşterilerine Ramazan sürprizi yaparak iki yeni kampanyayı kullanıma sundu. "Ramazan'da Bedava Şenliği" Turkcell Hazır Kart'lı Turkcell'lileri, "Süper Paket" ise bireysel faturalı Turkcell'lileri iftardan sonra (Ramazan'da Bedava Şenliği gece 10, Süper Paket gece 9'dan sonra) ayda 5.000 dakika bedava konuşturuyor.

19 Eylül tarihine kadar kayıt olunması gereken "Ramazan'da Bedava Şenliği", kampanya kaydı onaylandıktan sonra 250 ve üstü kontör yükleyen tüm bireysel ön ödemeli Turkcell müşterilerini 30 gün boyunca gece saat 10 ile sabah 6 arasında tam 5.000 dakika bedava konuşturuyor.

Kampanyaya katılmak için "GECE" yazıp 6667'ye SMS göndermek yeterli oluyor. Kampanyaya kayıt olan Turkcell'liler, her 250 kontör yüklediklerinde, 30 gün daha 5.000 dakika bedava kazanıyor.

Bireysel faturalı hat sahibi Turkcell'lilere "Süper Paket" ise bireysel faturalı hat sahibi Turkcell'lileri aylık tüm vergiler dahil 51 TL'ye, Turkcell'liler ve sabit hatlarla 480 dakika; gece 9 ile sabah 9 saatleri arasında ise Turkcell ve yurtiçi sabit hatlarla 5000 dakika ücretsiz konuşturuyor.

"SUPER" yazarak 7000'e gönderen Turkcell'liler, 1 Ocak 2010 tarihine kadar "Süper Paket" kullanabiliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

ne cok düşünüyorlar bizi.
250 kontorü kac kişi yükleyebiliyor ki.Sonucta kendi cıkarları icin.

bu ne yaa kim gece konuşurki o akdar saaat sabah olsa ya yemez tabiii.

00:15 hangı sırket kendı cıkarına olmayan bır kampanya yapar :D bakkal yonetmıyolar batsın kapatalım zıhnıyetı ıle yonetılmez sonucta :D

He kampanya guzelmı bencede degıl o ayrı bır mevzu ama sabahlara kadar konusan genc cıftler olabılır onlar bedavadan yararlanabılır veya gece calısan kısıler...Her malın bır alıcısı vardır

250 kontör 45 TL. Tek seferde o kadar yükleyebilecek param olsa gider Vodafone faturalı hat alırım. Vergiler dahil 30 TL'ye dakika sınırı olmadan tüm Vodafone'lularla konuşurum. Gece 10 - sabah 6 gibi saat sınırlamaları da yok. Üstelik Ramazan'dan sonra da geçerli.

Turkcell kullanmak cuzdaniniz ve ruh sagliginiz acisindan son derece zararli
Turkcell reklamlarini sunmadan once "cuzdaninda herzaman 1000 tl minumum bulunanlarin reklami" seklinde ibare koysa iyi olur

neyseki 1000 kontör istememişler :S

dünyanın en pahalı celli. seto

3g fiyatlarını indirin kotaları kaldırın kampanya budur saygılar

zaman sınırı olmasa alırdım belki ama saat 10 dan sonnra kimi arayabilirimki dedemler desen 10 dan önce uyuyor diğer akrabalar desen zaten hergün birinde iftardayız :)

adı kampanya bununda şimdi

Neresi kampanya anlamadım.

Turk telekom un GSM versiyonu...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir