Turkcell Superonline ile fiber internet kolay

Fiber internete terfi etmek isteyenler "Işık Hızını Dene" kampanyasından yararlanabilir.

Turkcell Superonline ile fiber internet kolay

Turkcell Superonline, fiber internete terfi etmek isteyen yeni müşterileri için "Işık Hızını Dene" kampanyası başlattı. İlk üç ayda herhangi bir taahhüt vermeden 49 TL'den başlayan kampanyalı fiyatlardan yararlanan müşteriler, kurulum, aktivasyon ve modem için de herhangi bir ücret ödemiyor. 3 ayın sonunda bu hızdan vazgeçemeyenler, 24 ay daha kampanyalı fiyatlarla internete ışık hızında bağlanmaya devam edebilecek.

Dijital dünyada hayatı kolaylaştıran vazgeçilmez teknoloji ortağı Turkcell Superonline, hızlı ve kaliteli internet altyapısını uygun fiyatlarla birleştirerek, daha fazla kişiye ışık hızında internet deneyimini yaşatmayı amaçlayan kampanyalarına bir yenisini ekledi.

"Işık Hızını Dene" kampanyası kapsamında yeni müşteriler ilk üç ay boyunca herhangi bir taahhüt vermeden, 49 TL'den başlayan kampanyalı fiyatlarla fiber internet hizmetinden yararlanacak. Üç ayın sonunda ışık hızıyla tanışan müşteriler, vazgeçemeyecekleri bu teklifte 24 ay daha sabit fiyat garantisi ile kampanyadan yararlanmaya devam edebilecek. Kampanya sayesinde fiber interneti denemek isteyen, fakat taahhüt vermekten çekinen tüm müşteriler ışık hızında interneti deneyimleyebilecek.

Kampanya boyunca kurulum, aktivasyon ve modemin ücretsiz olarak sağlandığı kampanya 1 Şubat 2015'e kadar geçerli.

Kampanyadan yararlanmak için Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 850 222 0 222, www.superonline.net ya da Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından başvuruda bulunmak gerekiyor.

Kampanya kapsamındaki fiber internet paketleri ve fiyatları şöyle:  

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 22 Yorum

Her şey iyi hoş ama süperonline oturduğum yerde yok. İstanbul / Fatih

Önce bi altyapıyı genişletsinler de elbette düşünürüz.Çoğu yerde iller dahil bu hizmet maalesef henüz verilemiyor.

ttnet e 24 ay tahüt yaptık nasıl kurtulabiliriz bundan

@18 Eyl 2014 02:09 yaparken düşünmediniz mi efenim

@18 Eyl 2014 02:09 süeronline geçenlerin ttnet cezalarını süperonline ödüyordu bi sorun.

ilk gün 25mbps sonraki 30 gün 3 mbps aslında real limitsiz 3 mbps paket hepsi, inceklerin listesini 29 gün yap steam dan 2 oyun al oyunlar zaten 10 15 gb güncellemeleri vs sistem güncellemeleri hiç bir şey yapmasam aylık tek kulanıcı 200gb görüyor evde 4 kişi x4 nasıl yetecek oadil kulanım. real limitsiz paket isteriz 49 tl ye.

@18 Eyl 2014 04:59 herkes ister öyle, ama yapmamalarının sebebi türkiyenin altyapısının buna yetmemesi.

@18 Eyl 2014 10:13 yetmiyor da öyüzdenmmi iptv hizmeti veriyorlar iptv sürekli 100mbps görür altyapıya çok yük bindirecek korkum hızların düşüp ping lerin yükselmesi iptv almayın milet altyapı kaldırmaz.

Superonline ın tek eksiği kapsama alanı bir çok ilde maalesef yok.Değilse kim Telekoma düdüklenmek ister

Araştırın; Google fiber'in 5 mbps hızına (paralı olanı 1000 mbps) Amerika'nın Provo eyaletinde 7 yıl hizmet garantisi için sadece $30 bağlantı ücreti veriyorsunuz. Aylık ücret $0 = 7 yıl, yani ÜC-RET-SİZ 7 yıl internet. Biz 8 mbps için 7 yılda KAÇ BİN TL veriyoruz!

@18 Eyl 2014 07:52 Babasının hayrına mı yapıyor. Kendi internetini kullanan herkesi kendine köle yapıyor, tüm internetlerini fişliyor. O kadar ucuz olması kullanıcılarının internet bilgilerini kendine çalabilmek için...

alt yapı yok ama kampanya çok. paraları reklama harcayacaklarına alt yapıya harcasınlar.

@18 Eyl 2014 08:40 Bunu BTK yı babasının çiftliği zanneden partililere söyle. "Bir firmanın altyapısı olan sokakta başka bir firma altyapı kuramaz" kanununu getiren Türk Telekom yanlısı bürokratlara söyle. "Başka firma, altyapısı olan sokakta o firmanın izniyle kullanabilir" kanununu getirip, izni 6 ay bekleten Türk Telekomu koruyanlara söyle. Ama benim gibi şehrine superonline gelsinde 100 Mbyi göreyim diye 3 yıldır bekleyenlere söyleme. Bu abuk kanunlar çıkmadan önce superonline şehir şehir sokak kendi altyapısını kuruyor, oturduğun apartmana kadar fiber getiriyordu...

@18 Eyl 2014 08:40 altyapı yok zayıf zaten bide altyapıyı iptv satıp iyice baltalıyacaklar pingler yükselecek.

Upload bile kotalı!

ttnetin de şu an benzer kampanyası var..

Hepsi aynı sözünde duran tek kaliteli iss doping le turknet en iyisi de doping

@18 Eyl 2014 13:11 turknet aralarında en kötü şirket ahlakına sahip şirket.

Adil kullanım kotası 2008de yoktu bir komşum var adam süper online üye 50MGBS hız ve AKK yok.. zamnında pahalı aldı ama şimdi sefasını sürüyor 3 ortak 33 lira ayda toplam 99 lira ttnet ile süründüğünüze değmez yani zaten ttnet hiçbir zaman 8 MGBS sağlamadı. hep 6-7 arası.. o da zaten 3 Düşüyor 50GB sonra.

Hepsi hikaye, adamlar evim müstakil diye fiber bağlantıyı getirmiyorlar apartmanların ödediği kurulum ücretini tek başıma karşılamayı önerdim yinede yatırım yapmak istemiyorlar. Allahtan TTnet Hiperneti varda yüksek hızda internet kullanabiliyorum. Bunlar bu kafayla daha çok müşteri kaybeder...

@18 Eyl 2014 21:31 apartmanlar kurulum ücreti dahil hiçbirşey ödemiyor bilginize ,sadece yönetim izin verecek imzalıyacak.

İstanbul k.çekmece oturuyorum bölgemde ttnet fiber altyapısı yeni yeni çekiliyor.Süperonline hiç görmedim bulunduğum yerde ama fiyat listesi iyiymiş eğer bölgemde olsaydı 100 mbps yi düşünürdüm çünkü şu anki yetmiyor.Şu an 35 mbps kullanıyorum ttnettn 33 mbps net olarak alıyorum ama akk var 100 gb çok saçma birşey ama yapıcak birşeyde yok.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir