Turkcell Superonline'da turbo hız dönemi

Türkiye'de ilk defa kullanıcılar, dosya yükleme hızını bir günlüğüne 100 Mbps'ye çıkarıyor.

Turkcell Superonline'da turbo hız dönemi

Turkcell Superonline, yükleme hızını 24 saat boyunca Adil Kullanım Koşullarına (AKK) tabi olmadan 100 Mbps'ye çıkaran Turbo Yükle hizmetini kullanıma sundu. Turkcell Superonline'ın "Işık Hızında+" çatısı altında toplanan hız odaklı diğer ürünleri arasında dosya indirme hızını 24 saat boyunca 100 Mbps'ye çıkaran Turbo İndir ve AKK aşımına anında çözüm üreten Joker AKK yer alıyor.

Dijital dünyada hayatı kolaylaştıran vazgeçilmez teknoloji ortağı Turkcell Superonline, internet hızına ilişkin farklı çözümler sunan ürünlerini "Işık Hızında+" çatısı altında bir araya getirdi.

Türkiye'de hizmete sunulan Turbo Yükle de, Işık Hızında+ ürünleri arasında yerini aldı. Kısa vadeli yüksek hızda veri aktarımı ihtiyacına çözüm üreten Turbo Yükle, 24 saat boyunca yükleme hızını 100 Mbps'ye çıkarıyor.  Bu süre boyunca gerçekleştirilen veri kullanımı AKK'yı etkilemiyor.

Tüm Turkcell Superonline fiber internet müşterilerinin kullanımına açık Turbo Yükle'den yararlanmak için TURBO YUKLE yazıp 2220'ye SMS atmak ya da Online İşlem Merkezi'nden başvuru yapmak yeterli oluyor. Turbo Yükle'nin fiyatı ise 4,90 TL.

Işık Hızında+ kapsamındaki diğer ürünler arasında 24 saat boyunca AKK'ya takılmadan 100 Mbps indirme hızı sağlayan Turbo İndir ve tarifeye ek AKK paketleri sunan Joker AKK yer alıyor. Turkcell Superonline'ın Işık Hızında+ ürünlerine ilişkin ayrıntılı bilgi http://www.superonline.net/super-servisler/isik-hizinda-- adresinde bulunuyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Ttnet'te aynı hizmet ayın seçeneğiniz bir günü bedava olarak sunuluyor.

@31 Mayıs 2015 17:36 turkcellde de bedavaydi hatta ttnetten once vardi ama nedense simdi parali bir sekilde duyurma calismasina girismisler

@31 Mayıs 2015 17:36 Bir ttnet kullanıcısı olarak bundan haberdar değildim. Nasıl olacakmış o iş?

@31 Mayıs 2015 17:36 Nerde?Ben niye görmedim?

şuan roketi aktif ettim hattım max 50mbps destekliyor ve 50/4 hız alıyorum ama maalesef indirecek bişey yok napıcaz şimdi bu hızı ben?

Kablonet 24 saatliğine 3.9tl ye bu hizmeti nitro adıaltında sunuyor. Ayrıca 10mbps upload hizmetide var bu fiyata ve 24saatlik. 25gb akk da 10tl ye artırıyor.

bırakın turboyu felan hızlara çözüm bulun 50 Mbps hızı akk ayağına 3 Mbps düşürüyorsunuz insan bari 10'a çeker 8'e çeker rezalet firmalar onu yapamadın bari kotayı yükselt be arkadaş

TURBO YUKLE meya ayrı TURBO INDIR e ayrı paramı verecez tek TURBO la ikisibirden olmuyormu bu ne saçmalık tdk 2014 sözlüğünde limitsizin karşısında akn yazmıyor limitsiz: sf. Sınırsız, herhangi bir kısıtlama olmaksızın. bunun neresinda sınır var saçmalığın önde gideni 3 mbits internet sattık size diyeceklerine...

Bir zamanlar upload hızlarını yükselteceğiz demişlerdi sanırım o haberin sonucu bu.

Böyle birşeye 4,90TL vermek çok saçma bence.

Turbo yükleme hızı seçeneğini Turkcelle söyledikten sonra bu sevisi açıp bir kere bile teşekkür etmeyen Turkcelle saygılarımı sunuyorum.. çok ahlaklı bir insan davranışı sergileyerek kendileri hakkında gerçek kişiliklerini sergiledikleri için ayrıca minnettarım.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir