Turkcell uygulamalar dükkanı!

Turkcell'den Türkiye'nin en büyük uygulama dükkanı: Turkcell uygulamalar...

Turkcell uygulamalar hizmette

Turkcell, cep telefonlarının yeteneklerini zenginleştirmek isteyenler için Türkiye'nin en büyük mobil uygulama dükkânı Turkcell Uygulamalar'ı hizmete sundu.

Cep telefonu kullanıcılarının sağlık, finans, oyun, müzik, eğlence, güvenlik, hobi, eğitim gibi farklı alanlardaki ihtiyaçlarını karşılama ve hayatlarını kolaylaştırma amacıyla geliştirilmiş ücretsiz-ücretli bin 500'den fazla mobil uygulama içeren Turkcell Uygulamalar 500'ün üzerinde telefon desteği ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Turkcell Uygulamalar Android platformlu cihazlar için Türkiye'deki ilk uygulama dükkânı olma özelliği de taşıyor.

Faturalı ya da HazırKart'lı tüm Turkcell'lilerin yararlanabildiği Turkcell Uygulamalar'a web sitesi ((), wap sitesi (wap.turkcelluygulamalar.com) ya da Turkcell Uygulamalar'a özel mobil uygulamalar üzerinden ulaşılabiliyor. Turkcell Uygulamalar'da yer alan uygulamaları gezmek ve incelemek tamamen ücretsiz.

Java (MIDP 2.0) destekli cihaz sahipleri, INDIR yazıp 2222'ye SMS atarak Turkcell Uygulamalar'ı cep telefonlarına indirebiliyor. Uygulamayı Android işletim sistemli cep telefonlarına yüklemek için de UYGULAMA yazıp 2222'ye SMS atmak yeterli. Kullanıcılar Turkcell Uygulamalar'dan cep telefonuna uygulama indirirken data bağlantısı için ücret ödemiyor. Eğer indirilen uygulama telefondan silinmişse aynı hat ve telefonu kullanarak tekrar indirmek ya da güncellemek de ücretsiz.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Turkcell bedavaya günahını vermez.eğerki veriyorsa bir bildiği vardır. iyi düşüp indirme yapmak lazım bence!

Appstore çakmasımıdır bu :D

korsan kullanımı teşvik edecek fahiş fiyatlar sonuçta bir uygulama bir telefonun bütün özelliklerini kullanmayı sağlamaz .

Android için ilk market uygulamasını bir kaç ay önce Samsung çıkardı.

fil hamdi diye e-book bedava indirebilirsiniz diye mesaj yolladı turksell , fatura geldi baglantı ücreti almıslar. turkcell`e hayatta güvenmem bir daha.

Allah belasını versin onların bedava falan değil eğer telefonunuzda tl yüklü değilse bedava yoksa 50 kuruş 50 kuruş gidiyo aradım ve söyledim indirdiğiniz şeyleri göremiyoruz bişey yapamayız diyolar... bir de üzerine ücretli yazan uygulamaları indirirseniz vay halinize...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play