Turkcell ve ZUBİZU güçlerini birleştiriyor

ZUBİZU üylerine Turkcell'den 3 ay boyunca her ay 1GB internet paketi hediye ediyor.

Turkcell ve ZUBİZU güçlerini birleştiriyor

Zengin içeriğiyle, renkli, eğlenceli ve keyifli bir dünyanın kapısını aralayan ZUBİZU ve telekomünikasyon sektörünün lideri Turkcell'den yepyeni bir kampanya.  

Üyelerini modadan kültür-sanata, yeme-içmeden seyahate, eğlenceden dekorasyon ve otomotiv sektörüne kadar yaşamın her alanında yepyeni alışkanlıklar ve fırsatlarla tanıştıran ZUBİZU, şimdi de üyelerine Turkcell'den 3 ay boyunca her ay 1GB internet paketi hediye ediyor.  

Kampanya kapsamında, Turkcell'in aylık 59 TL üzeri paketlerini kullanan müşterileri ZUBİZU'ya üye olarak 'anında' 1 GB hediye internet kazanıyor olacak. 21 Haziran'da başlayacak kampanyaya katılım 1 ay boyunca devam ediyor olacak ve 21 Temmuz'a kadar ZUBİZU uygulaması üzerinden kampanyaya katılan Turkcell'liler 3 ay boyunca her ay 1 GB hediye internetin keyfini çıkarıyor olacaklar.

Appstore ve Googleplay'den indirildiği andan itibaren üyelerine indirim ve kampanyalardan yararlanma fırsatı sunan ZUBİZU, sayısız isim ve markayı bünyesine katarak her geçen gün daha da büyüyerek genişliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

nasıl faydalanıcam doğru düzgün tarif etseydiniz ya.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost