Turkcell'den Galatasaraylılara 21 GB Hediye!

Turkcell'den "Şampiyon" Galatasaray taraftarına dijital kutlama: 21. Şampiyonluk hediyesi: 21 GB internet!

Turkcell'den Galatasaraylılara 21 GB hediye!

Turkcell, dijital iş birliği yaptığı Galatasaray'ın 21. şampiyonluğunu, hediye 21 GB internetle kutladı. Ocak ayında imzalanan anlaşma sonrasında Sarı Kırmızılıların attığı gol ve kazandığı maç karşılığında, dijital destek paketi sahibi her bir taraftara toplamda bugüne kadar 19.4 GB internet hediye eden Turkcell, sarı kırmızılıların şampiyonluk sevincine ortak oldu. Turkcell, takımlarının şampiyonluk keyfini dijital ortamda rahat rahat çıkarabilmeleri için 'Şampiyon' paketine sahip olan taraftarlara, 21. şampiyonluğa özel 21 GB internet hediye etti.

Turkcell'in Galatasaray taraftarlarına şampiyonluk hediyesi olan 21 GB, şampiyonluk maçı sonrası hatlarına tanımlandı. Hediyeden mevcut paket sahiplerinin yanı sıra 21 Mayıs'a kadar 'Şampiyon' dijital destek paketi alan tüm Galatasaray taraftarları da faydalanabilecek. Turkcell hattına sahip Galatasaray taraftarları 'Şampiyon' paketini,  Turkcell satış kanallarının yanı sıra SMS ile de kolayca satın alabilecek. Şampiyon Paket almak isteyen taraftarların GS9 yazıp 2200'a mesaj göndermeleri yeterli olacak.

Taraftarlar Turkcell'in servisleriyle dijitalleşiyor

Türkiye'nin ilk dijital spor kulübü olmak için, dünyanın ilk dijital operatörü Turkcell'le Galatasaray arasında yapılan işbirliğinde, 'Sarı', 'Kırmızı' ve 'Şampiyon' adı verilen 3 farklı dijital paket satışa sunulmuştu. Şampiyon paketine sahip taraftarlar şimdiye kadar Galatasaray'ın ligde attığı her gol başına 200 mb, takımlarının her galibiyetine 1GB hediye internet kazandılar. Destek paketi alan taraftarlara internetin yanı sıra yüzlerce maç bileti, forma ve imzalı top hediye edildi. Tamamen Turkcell'in dijital servislerinden oluşan destek paketleri 5, 7 ve 9 TL'ye alınabiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

fenerbahçeli bir turkcelli olarak diğer gsm operatörüne geçiyorum...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost