Türkiye'de iddialı bir 3D firması

3D modelleme alanındaki tüm sınırları kaldıran CATIA'nın artık Türkiye'de resmi bir temsilcisi var.

Uzaktan modelleme yapmak mümkün

Uzaktan modelleme yapmak mümkün
Dassault ürünleri özellikle rendering işlemlerinde çok başarılı

Çok yakın bir zamanda piyasaya sunduğu V6 yazılım güncellemesi ve PLM 2.0 ile Dassault Systèmes, otomotivden havacılık sektörüne, inşaat sekötüründen tüketim mallarına kadar çeşitli sektörlerdeki lider şirketler için çeşitli hizmetler sağlıyor. Dassault Systèmes'in PLM ürünleri şöyle:

  • Sanal ürün tasarımı için CATIA®: Kullanıcılara başlangıç fikrinden analizine ve montajına kadar tüm endüstriyel tasarım süreçlerini simüle etme olanağı tanıyor.
  • Gerçeğine benzer simülasyon için SIMULIA®: Ölçümlenebilir simülasyon çözümleri portföyüyle, mühendislerin üretim performansını artırmasına, fiziksel numune gereksiniminin gerekliliğini ortadan kaldırmasına ve yenilikçi çalışmaları destekleyen gerçeğine benzer simülasyon çalışmaları sağlıyor
  • Sanal üretim için DELMIA®: Şirketlere üretim ve bakım süreçlerini dijital olarak planlama, yaratma, izleme ve kontrol etme olanağı sağlayarak yüksek üretim performansı sağlıyor.
  • Küresel işbirliğine dayalı yaşam döngüsü yönetimi için ENOVIA®: Ürün bazlı tüm fikri mülkiyetleri (IP) tek ve online bir ortak platformdan yönetilmesini sağlıyor.
  • Gerçekçi bir deneyim için 3DVIA®: Tüketicilerin yaratılan ürünleri denemelerini ve yaratım prosesinin her aşamasında değişiklik yapılmasına ve şirketlerin ürünlerini online olarak pazarlamasını ve tanıtımını sağlıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

BUNU fransızlar kullanıyor benim bildigim airbus bu teknoloji ile dizayn ediliyor bide eurostar diye bi hızlı trenleri var fransızların onuda kullanıyor diye biliyorum

başlığı okuyunca bende bir Türk firması olduğunu sandım.zaten chip dergisi bir Türk firmasının tanıtımını yapsa o gün bi dişimi kıracam ;)

Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir