Türkiye'de iddialı bir 3D firması

3D modelleme alanındaki tüm sınırları kaldıran CATIA'nın artık Türkiye'de resmi bir temsilcisi var.

Türkiye'de iddialı bir 3D firması

3 boyutlu tasarım geliştirme, modelleme ve simülasyon çözümleriyle tanınan Dassault Systèmes, Türkiye'deki ilk ofisini açtı.

100 binden fazla şirkete sağladığı 3 boyutlu tasarım geliştirme, modelleme ve simülasyon çözümleriyle dünyanın öncü yazılım şirketleri arasında ilk sıralarda yer alan Fransız merkezli Dassault Systèmes, Türkiye ofisini açtı. Dassault Systèmes, Türkiye ofisiyle pazar payını artırmayı hedefliyor.

Dassault Systèmes, Türkiye'deki yeni ofisiyle Türk tüketicisine daha yakın olmayı ve sağladığı birinci el hizmet kalitesiyle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyor. Açılışta konuşan Dassault Systèmes PLM Güney Avrupa Bölge Müdürü Gianluca Gonella, Türk pazarının potansiyel anlamında Dassault Systèmes için büyük önem taşıdığına dikkat çekti. Gonella, "20 yıldır ürünlerimizle var olduğumuz Türkiye'de bundan böyle yeni ofisimizle birinci elden hizmet ve destek vereceğiz. Türkiye ofisinin desteğiyle, günümüz zorlu iş ortamında daha da güçleneceğimize olan inancımız tam" dedi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

BUNU fransızlar kullanıyor benim bildigim airbus bu teknoloji ile dizayn ediliyor bide eurostar diye bi hızlı trenleri var fransızların onuda kullanıyor diye biliyorum

başlığı okuyunca bende bir Türk firması olduğunu sandım.zaten chip dergisi bir Türk firmasının tanıtımını yapsa o gün bi dişimi kıracam ;)

Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir