Türkiye'nin ilk trend konferansı İstanbul'da

Türkiye'nin ilk trend konferansı "BEYOND" 30 Nisan tarihinde İstanbul'da gerçekleştirilecek!

Türkiye'de bir ilk

Her yıl Milano, Miami, Londra ve Nice şehirlerinde düzenlenerek gelecek yıla ait trend analizlerinin paylaşıldığı trend konferanslarının yeni durağı artık İstanbul olacak.

30 Nisan tarihinde, Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleştirilecek "BEYOND Trend Konferansı"nda, 2010 kışına damgasını vuracak trendler açıklanacak.

More Business Solutions tarafından düzenlenecek konferansta; dünyanın önde gelen trend analiz firması Carlin International Group CEO'su Edith Keller, Carlin International Group'u Türkiye'de temsil eden Concordia Trend ve Tasarım Danışmanlığı Firması'nın Koordinatörü Alev Ozgan, AGB Nielsen Media Research TGI Türkiye Proje Yöneticisi Funda Kadıoğlu, Google EMEA Direktörü Mohammad Gawdat, adidas Zone Middle Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Özmutlu, Amerikalı ünlü oyuncu ve Hint Mint Başkanı Harley Cross, Ypulse.com Kurucusu ve Yazı İşleri Müdürü, Totally Wired kitabının yazarı Anastasia Goodstein gelecek yıllara ilişkin ön görülerini ve trend analizlerinin yarattığı rekabet avantajını paylaşacaklar.

Teknolojiden modaya, gıdadan iç tasarıma tüm sektörlerin ürün geliştirme ve marka yaratım süreçlerini şekillendiren trend analizlerinin paylaşılacağı konferansta katılımcılar kitlesel yönelimleri önceden inceleme şansı bulacak.

BEYOND Trend Konferansı'nda global markalar, ürün geliştirme ve pazarlama stratejilerindeki inovasyon, yeniden yaratım ve esinlenmelerinde yaşadıkları geleceğe ilişkin değişimlerini katılımcılarla paylaşacaklar.

Tüm gün sürecek etkinlikte konuşmacılar, 2009-2010 yılı trendlerinde renk, grafik, doku, yaşam stili ve tüketim alışkanlıklarını içeren akımları geniş perspektifte aktarırken örnek uygulamaları da görsel bir zenginlikle sunacaklar.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir