Türkiye Windows 8 uygulamalarını sevdi!

Windows 8 uygulamaları Türkiye'deki geliştiricilerin ve kullanıcıların yoğun ilgisini böyle çekti!

Türkiye Windows 8 uygulamalarını sevdi!

Birbirinden eğitici ve eğlenceli içerikleriyle büyüyen Windows uygulama ekosistemi, Türkiye'deki geliştiricilerin yoğun ilgisini çekmeye devam ediyor. Hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen sosyal uygulamalardan vaktimizi keyifle geçirmemizi sağlayan eğlence uygulamalarına, öğrencilerin ihtiyaç duydukları bilgiye her yerden ulaşabilmelerini sağlayan eğitim uygulamalarından mükemmel sofralar kurmanıza yardımcı olacak yemek uygulamalarına kadar en beğenilen uygulamalar Windows ve Windows Phone mağazasında yer alıyor.

Windows ve Windows Phone uygulama mağazalarının bir diğer farkı da Türkiye'de geliştirilen uygulamalara verdiği değer. Windows ve Windows Phone uygulama platformlarında Türk geliştiriciler tarafından hazırlanan yüzlerce uygulamaya olan ilgi her geçen gün artıyor. İşte sizlere Türkiye'de geliştirilen uygulamalardan dikkat çekici örnekler:

Canlı Televizyon

Windows Phone mağazasında bulunan Canlı Televizyon uygulaması ile Türkçe içerikli birçok televizyon, radyo ve sinema kanalını internet bağlantınız üzerinden ücretsiz olarak izlemeniz mümkün. Ayrıca uygulama üzerinden kanalların yayın güncel akışlarına kolayca ulaşabiliyorsunuz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Khan Akademi uygulamasını kesinlikle tavsiye ederim. Çok yararlı bilgiler mevcut.

hepsi birbirinden harika uygulamalar. çoğunu yüklemiştim zaten.

Allah aşkına bu uygulamaları seven el kaldırsın heheh :D

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir