TurkNet'ten "Ekonomik ADSL"

TurkNet "Ekonomik ADSL" kampanyasını duyurdu. İşte TurkNet'in yeni fiyat ve hizmetleri...

TurtNet'ten yeni bir kampanya: "Ekonomik ADSL"
TurkNet hem kesintisiz, hem ekonomik diyor

TurkNet'in yeni ADSL internet kampanyası olan "Ekonomik ADSL" kampanyasına katılanlar ilk üç ay yalnızca 9,99 TL internete bağlanıyor. TurkNet, kendisini tercih eden kullanıcılara yedekli ve kesintisiz iletişim altyapısının farkını yaşatacağını söylüyor.

Bağımsız bir internet servis sağlayıcı olan TurkNet ADSL, yeni başlattığı "Ekonomik ADSL" kampanyasıyla internetin hem ekonomik, hem hızlı, hem de kesintisiz olabileceğini söylüyor. Bu yeni kampanyasıyla en avantajlı fiyatların yanı sıra, abonelerine hızlı ve kesintisiz bağlantı ve 7 x 24 müşteri hizmeti sunacağını vaat eden TurkNet ADSL oldukça iddialı. TurkNet ADSL aboneleri, bunların yanında @turk.net uzantılı sınırsız kapasiteli e-posta adresine de sahip oluyor.

TurkNet'in vaadi, kampanyadan yararlanan TurkNet ADSL abonelerine kalabalıktan arındırılmış, yedekli ve kesintisiz TurkNet İletişim altyapısı üzerinden internet oluyor. Böylece internette gezinirken hızlı ve kesintisiz bağlantının keyfini yaşatacağını belirten TurkNet ADSL'nin kampanyası 30 Kasım 2009 tarihine kadar geçerli olacak.

Ucuza telefon görüşmesi

TurkNet'ten Meziyet Akbay

İnternet kullanıcıları TurkNet bayilerine bizzat başvurarak, www.turk.net adresine girerek ya da 0 212 444 88 66 numaralı çağrı merkezi aracılığıyla kaydolabiliyor. Bu avantajlı kampanya kapsamında 1 Mbit hızında 4 GB kotalı internet bağlantısı, kredi kartıyla ödeme yapan aboneler için ilk üç ay boyunca 26,99 TL yerine 9,99 TL'den sunuluyor. Kredi kartı dışında ödemelerde ilk iki ay boyunca 9,99 TL ödeniyor.

Kampanyadan yararlanan abonelere @turk.net uzantılı e-posta adresinin yanı sıra TurkNet Ekonomik Telefon Hizmeti'ni tercih etmeleri halinde ilk 2 ay boyunca ayda 30 dakika bedava telefon görüşmesi olanağı da veriliyor. Böylece TurkNet'ten ADSL hizmeti ile beraber telefon hizmeti de alan kullanıcılar, hem internete TurkNet ile bağlanıyor, hem de şehiriçi konuşmalarında yüzde 21 tasarruf sağlayıp, şehirlerarası, uluslararası ve GSM aramalarını şehir içinden ucuza getirebiliyor.

Ekonomik ADSL kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi ve kampanyaya katılmak için web adresi: adsl.turk.net/ekonomik_adsl

Basın Bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

dalga mı geçiyorsunuz? Nerde ucuzluk?

Her akşam internetin fıttırması.Maç akşamları yurtdışı bağlantısının uçması ve üstüne üstlük bir de fiyatların neredeyse tüm ülkelerden fazla olması canım ülkemi ayrı kılıyor.Yapmayın böyle kampanyalar , kandırmayın insanları.Türkiye'de stabil internet sadece rüyalarda.

aynı hikaye ilk üç ay saf vatandaşta devamlı sanıp alıyo!

nakadar ekonomik 3 aydan sonra 45 45 kotalıya 26 26 geçiriyor çok ekonomik yaw.

kesintisiz iletişim altyapısının farkları bildimiz telokom kablosu bu kotralıda nasıl kesintisiz oluyor kotalı kulanlar il hafa kota yı dolduruyor ay sonuna kadar int yüüzü göremiyorlar yenibirşeymiş gimi birde açıklama yaparlar ......

bumudur kampanya? :\
1mgbt 4gb kota.. TTNET2

Turktelekom altyapısı tekel olduktan sonra anca ilk bilmem kaç ay şu kadara sonra ttnet ne kadara veriyorsa o kadara kampanyaları görürüz.

Kablo net'te umut yok hala "apartmanın yarısı isterse kutuyu takarız" muhabettiyle yarım asırlık apartmanlara hizmet veriyor.

Fiberinternet henüz yayılamadı ama sağlam geliyor.

3G ise az ve çift yönlü iletişimin hesaplandığı kota sistemi ile rakip olmaktan uzak..

Ya Turktelekom yine tamamen devlet eline gelsin, ya da rekabet ortamı sağlansın. Gerçek manada..

Vaaay ! süper ekonomik :) iki ay boyunca 17 Lira ödemicez.
Ya Sonra ???

birisi de çıksa 24 ay boyunca 15tl diye bi kampanya yapsın artık bu 3-5 aycılardan gına geldi artık

eninde sonunda turktelekomun altyapısını kullanıyor her tarafından tarife ve kampanya aksa ne olur ?

İNTERNET TÜRKİYEDE YİNE PAHALI VE AYRICA HIZ DÜŞÜK. BENCE HIZI YÜKSELTMELERİ LAZIM.

Daha ne bekliyorsunuz. Bunlar TTNet hangi kampanyayı yapsa aynısını yapıyorlar çünkü TTNet'in bağlantısını satıyorlar. Göreceli rekabet ortamı (rekabet varmış gibi) bu şekilde sağlanmış oluyor. Ha birde TTNet alan ve alacak olanlar için söylüyorum. Interneti aldığınız kadarki gibi kolay bir şekilde kapattıramıyorsunuz. Vınnn..!

e ttnet kesildi yazın 3 gün turknet kesilmedi. ben evde bağlanamadım gittim kafeden bağlandım sordum nasıl oluyor diye biz turknet kullanıyoruz dedi şaşırdım. aynı altyapı değil mi bunlar nasıl oluyor?

Alıntı:e ttnet kesildi yazın 3 gün turknet kesilmedi. ben evde bağlanamadım gittim kafeden bağlandım sordum nasıl oluyor diye biz turknet kullanıyoruz dedi şaşırdım. aynı altyapı değil mi bunlar nasıl oluyor?

Yorum:Reklam olmaz umarım ama http://adsl.turk.net/neden.asp adlı adresin 4.bölümünde yazıyor ki "TurkNet, kendi IP omurgasını kullandığı için size en iyi hizmeti verebiliyor. " yani kendi alt yapısını kullanıyor.

yavv yayıyorsunuz şehir efsanesini ttnetin altyapısı diye herkes papağan gibi tekrarlıyo! yok kardeşim ben aldım yok kesilme filan, ttnet mi yayıyo bu söylentileri anlamadım

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play