TürksatKablo'dan 3 KabloTV kampanyası!

Türksat, KabloTV ve interaktif hizmetlerde üç ayrı kampanya başlattı! İşte kampanya detayları...

TürksatKablo'dan 3 kampanya birden

Türksat A.Ş.'nin Kablo TV Platformu üzerinden verdiği KabloTV ve interaktif hizmetlerde üç ayrı kampanya başlattı.

1- Yarım Düzine Fırsat Kampanyası
Yarım Düzine Fırsat Kampanyasına katılarak Uydunet ve Teledünya hizmetine abone olmak isteyen ve 24 ay abonelik taahhüdünde bulunan müşterilerden kurulum ve aktivasyon ücretleri alınmayacak. Ayrıca, söz konusu kampanya kapsamında müşterilere toplamda 385 lira değerindeki kablosuz modem ve HD Set-top Box hediye edilecek. Kampanya 30 Haziran 2011 tarihine kadar geçerli olacak.

2- HD Kutu Bizden Kampanyası
"HD Kutu Bizden" kampanyasına katılarak Teledünya hizmetine abone olmak isteyen ve 24 ay abonelik taahhüdünde bulunan, bu abonelik ile birlikte minimum SD Sinema paketine de abone olan müşterilerimize 210 TL değerindeki HD Set-top Box hediye edilecek. Kurulum ve aktivasyon ücretleri de alınmayacak. Kampanya 02 Mayıs - 30 Haziran 2011 tarihleri arasında geçerli olacak.

3- Herkes İçin Teledünya HD Kampanyası
Kampanyaya katılarak Teledünya abonesi olmak isteyen ve 30 ay temel paket abonelik taahhüdünde bulunan müşterilerden kurulum ve aktivasyon ücretleri alınmayacak. Ayrıca, piyasa değeri 210 TL olan HD Set-top Box 105 TL'ye verilecek. Kampanya 30 Haziran 2011 tarihine kadar geçerli olacak.

Stoklarla sınırlı olan ve bireysel abonelere açık olan kampanyalarla ilgili olarak 444 0 126 no'lu çağrı merkezinden ayrıntılı bilgi alınabileceği gibi, 5126'ya da mesaj atılabiliyor. Ayrıca, www.turksatkablo.com.tr adresinden bilgi alınıp başvuru yapılabilir.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

ya bunlar reklama kampanyaya harcayacakları parayı altyapı yatırımına harcasaya topu topu üç beş sokakta hizmet veriyorlar birde kampanya yapmışlar

Erken giren yanar! Böyle kampanyalar yapacaklarına fiyatlarını düşürsünler!

Bu kampanyalar malesef birşey ifade etmiyor. Evime 20-25 mt mesafede iki taraftaki komşularda kablo tv olmasına rağmen başvuruda bulunduğum halde kablo çekilmedi. Neymiş efendim uzakmış. Kablonun metresi 5.5$ deyip kestirip atıyorlar. Daha siz bu kafayla giderseniz anca günü kurtarırsınız. Adı malum firma heryıl 2-3 milyar tl net kar yapıyor bu pazardan. Aferin Türksat'a...

bizim burda yok ki olsa hemen gidicem aboneliğe ama ...

2. kampanyayı kurdurduk. hd sinema kanalları kapalı geldi.

açtırmak için 1 ay bekleyin ya da iptal edip tekrar kampanyaya üye olun dediler.

böyle saçmalık mı olur. 5 dakka önce aktivasyon yapıyor. sonra 1 ay bekle diyor.

görüntü kalitesi de berbat nat geo kanallarında. (HD ler)

su sahneleri pikseller 20/1 ine düşüyo. ekranda sayabiliyosunuz.

ama eurosport falan hoş. sadece national geographic kanallarında var bu

3 kişiye kampanya yapacaklar altı üstü, nerelerde varki altyapısı..altyapı yok büyük firmalar gibi kampanya yapıyorlar..ellerinde ferrari lastiği var ama sanki ferrari için kampanya yapıyorlar:) bi yay her yerede parana kıy altyapını döşe ondan sora kampanya yap..

TTNet İle Arasında Bi Fark Yok Aynı Fiyatlar Geçerli Zaten 3-5 İlçede Hizmet Veriyor Kampanya Yapsa Ne Olur

Arkadaşlar; Bu Türksat bir miktar köhnemiş eski model memur kafasıyla yönetildiğinden olsa gerek, biraz gelişim ve anlama özürlü olsa da, eğer alma imkanı olan varsa hiç düşünmeden alsın çünkü büyük bir nimet. Fiyatları makul, 2 yıldır kullandığım kadarıyla hizmet gayet düzgün ve şu güne kadar kullandığım gibi devam ederlerse de asla bırakmam. Hele ki hırsız telekom'dan kurtulduktan sonra:)

hiç kusura bakma 21 ilde hizmet verıyoruz . istanbulu birçok ilçesınde var istanbulda 6 yüz bin abone varrrr..) zaman laa alat yapılar tamamlanacak hiç birşey birden olmaz:=))

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play