Tuvalet için sosyal ağ: İşte Tadtoy!

Sosyal medyanın hayatımıza iyice girdiği kesin. Ama tuvaletimize kadar gireceğini biz bile tahmin edemezdik!

Tuvalet için sosyal ağ: İşte Tadtoy!

İnternetin "özellikle tuvalet için tasarlanmış ilk sosyal mesajlaşma platformu" olarak tanımlanan uygulama Tadtoy, kendini göstermeye başladı. Uygulamanın tanıtım videosunda, "tuvaletteyim, seni düşünüyorum" kelimeleri yer almakta. Herhangi birinin bu cümleleri kötü bir şaka dışında kullanmayacağını düşünmek normal olsa da, uygulamanın ortak kurucusu Mitch Roth, her şeyin gerçek olduğunu söylüyor.

Roth'un söylediğine göre uygulama şimdiden 5.000'e yakın kullanıcıya sahip. Roth yaptığı bir açıklamada, hedeflerinin "2 Numaralı sosyal ağ olmak" olduğunu söylemekteydi. Başka bir deyiş ile uygulamanın Facebook'a yaklaşması için "sadece" bir milyar kullanıcıya daha ihtiyacı var.

Roth, Tadtoy'un neden ortaya çıktığını şu sözlerle açıklıyor: "Bu meşgul gün ve çağda, boş zaman bulabildiğimiz nadir yerlerden biri tuvalet ve Tadtoy, bu zamanı aile ve arkadaşlarınız ile bağlanmak için kullanmak hakkında."

Roth'un söylediğine göre uygulamanın kullanıcı tabanı "şaşırtıcı bir şekilde" düzenli olarak büyüyor...

Levent Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

"Bu dışkıyı paylaş", "bu idrarı beğenmedim" gibisinden şeylerin geleceğinin habercisi

Ne yani Faceyi Whatsapı Twitteri tuvalette kullanamıyo muyuz da böyle bi uygulama yapmışlar?İnsan uygulamayı söylerken utanır.kısacası batar.

Şaka maka tuvalette yaptığını sosyal medyada paylaşın var. Sosyal medya iyice iğrenç bir hal almaya başladı. Nerde sapık ve dolandırıcı varsa hepsi sosyal medyadan yapıyor.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir