Twitter Video İndirme Rehberi

Twitter videolarını telefonunuza ya da PC'nize indirmek için yapmanız gerekenleri adım adım anlatıyoruz! İşte Twitter'dan video indirme rehberi!

Twitter Video İndirme Rehberi

Yalnızca metin tabanlı paylaşımlarla yola çıkan Twitter, videolarıyla anılan bir sosyal ağ değil. Ancak son zamanlarda tweet'lerine video veya animasyonlu GIF dosyaları ekleyenlerin sayısı giderek arttı.

Peki Twitter'da gördüğünüz videoları saklamak isterseniz, onları bilgisayarınıza nasıl indirebilirsiniz? Bunun kolay bir yolu var; aradığınız downloader'ı bulamıyorsanız, Twitter videolarını indirme için yazımızı okumaya devam edin.

Twitter Üzerinden Video İndirme

Twitter'da paylaşılan videonun öncelikle gerçekten Twitter üzerinde paylaşıldığından emin olun. Örneğin paylaşılan bir YouTube videosunu indirmek için izlemeniz gereken yöntem farklı.

Twitter videolarını aşağıdaki adımları izleyerek indirebilirsiniz.

- Öncelikle videoyu içeren tweet'i açın ve alt tarafta bulunan "üç nokta" düğmesine tıklayın.

- Açılan menüden "Tweet'in bağlantısını kopyala" seçeneğine tıklayın.

- downloadtwittervideo.com sayfasını açın ve bağlantıyı buradaki alana yapıştırın.

- "İndir MP4" düğmesine basarak videoyu MP4 formatında bilgisayarınıza kaydedin.

Twitter'dan GIF İndirme

Yukarıda bahsettiğimiz hizmeti GIF dosyalarını MP4 video olarak indirmek için de kullanabilirsiniz. Animasyonlu GIF'leri video olarak indirmek için aynı adımları izleyip, "Download MP4" düğmesine basmanız yeterli.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Merhaba. Aynı yöntemi deneyerek indirim yapıyoruz Zaten ama iphone da bu dosyayı nereye indiriyor onu bulamıyorum. Yani video download succesfully demesine rağmen video benim telefonumda yok ve paylaşım olarak html link i yada direct link gösteriyor ki onu da herhangi bir sosyal sitede paylaşamıyoruö zaten !!

üç nokta nerede, bulamıyorum :(

Dm üzerinden gönderilen video nasil indirilir peki?

Sen de yorum yaz


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir