Twitter'a özel Periscope butonu!

Siz tweet yazarken diğer kullanıcıların sizi canlı yayında izlemesi mümkün olacak!

  • Cenk Atlı
Twitter'a özel Periscope butonu!

Çok sınırlı sayıda da olsa, bazı Android kullanıcıları bugünlerde Twitter uygulamasında yeni bir buton keşfedebilirler. Zira, The Verge'de yer alan habere göre sosyal ağ, platforma kullanıcıların diğer kullanıcıları bir tweet oluştururken görebilecekleri bir "go live" tuşu ekledi.

Kullanıcılar bu tuşa tıkladıklarında Periscope uygulaması aktif hale geliyor ve uygulama içerisinde video yayını yapmaya başlayabiliyorlar. Diğer yandan bu video oynatma uygulamasına sahip olmayanlar ise tuşa tıkladıklarında doğrudan Google Play'e yönlendiriliyor.

Twitter'dan bu özelliğin resmi olarak ne zaman kullanıma sunulacağına dair henüz bir açıklama yapılmadı. Özelliğin yakın bir zamanda hem Android hem de iOS kullanıcılarına sunulacağı tahmin ediliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Çok merak ediyorum bu kadar çok sosyal medya sitesini - uygulamalarını aynı anda takip etmekten insanlar yorulmuyorlar mı ? Bir hesap alıp yedekte tutmayı ve ayda yada haftada bir girip şöyle bir bakmayı anlarım da günlük olarak tüm bu sitelere girmek hepsinin ayrı ayrı dertleriyle uğraşmak ne kadar amaca yöneliktir gibi sorular insanın aklına geliyor ama en önemlisi diğer insanların hiç mi akıllarına gelmiyor bu sorular... Bunların insanlara zaman kazandırması gerekiyor; tüketmesi değil.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

 

 

Turhost