Twitter'dan yeni özellik: "Siz burada yokken"

Twitter, gündemden ve ilgi alanlarından kopmamanız için yeni bir özellik daha geliştirdi.

Twitter'dan yeni özellik: "Siz burada yokken"

Günlük koşuşturmalar sırasında dünyada pek çok şeyin yaşandığını hesaba katan Twitter, kullanıcılarının gündemden ve ilgi alanlarından kopmamalarını sağlamak için yepyeni bir özellik daha geliştirdi. Kullanıcıların Twitter'a giriş yapmadıkları süre zarfında kaçırmış olmaları muhtemel bazı "Top Tweet" leri gün yüzüne çıkartan bu özellik sayesinde zaman tünelinizde, siz yokken Twitter'da konuşulanların bir özetini görebiliyorsunuz.

Bu özet, ara sıra Twitter'a girip neler olduğunu hızlıca görmek isteyen kullanıcıların yüzünü güldürecek. Çünkü bu özet onların zaman tünelinde, Twitter'da fazla zaman geçirenlerden daha sık yer alacak.

Twitter'ın hedefi, kullanıcıların Twitter'da ne kadar zaman harcadıklarına takılmadan, dünyada olup bitenlerden geri kalmamalarına yardımcı olmak. Bu amaç, blogda şu sözlerle yer aldı: "Anasayfa zaman tünelinde yapılan bir kaç yenilikle Twitter'ın gerçek zamanlı doğasını bozmadan bu sözümüzü daha iyi tutacağımıza inanıyoruz."

"Siz burada yokken" başlıklı özetler iOS kullanıcıları için  bugün, Android uygulamada ve twitter.com'da da yakın bir zamanda yer almaya başlayacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Telefonlarda ki karizmaya bak sen eskiden özellik yada site telefonlara sonradan gelirdi şimdi ise telefonlara gelip web sitesine sonradan entegre olunuyor.

@24 Oca 2015 01:30 Normal Sosyal Medya %76 Mobil Olarak takip ediliyor Bunda Mantık Aramaya Gerek Yokki?

Birader mantıktan bahsetmiyorum gelişmenin önemini gözönünde bulundurup yorumluyorum. İlla ki eleştreceksiniz yanlış anlasınız da, mantık ne gerektiriyorsa o olması gerekir ama konu bu değil...

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play