Uber'in Hikayesi, Dizi Oluyor!

Başta ülkemiz olmak üzere Dünyanın pek çok ülkesinde büyük tartışmalara yol açan Uber'in hikayesi, TV ekranlarına taşınıyor!

  • Levent Öztürk
Uber'in hikayesi de dizi oluyor!

Ünlü yapımcılar Brian Koppelman ve David Levien'in, Showtime için hazırladıkları son proje, Uber'i de TV ekranlarına taşıyacak. Variety'nin bildirdiğine göre ikili, Dünya'yı neredeyse ikiye bölmüş olan araç paylaşım hizmeti Uber hakkında yeni bir dizi hazırlıyor. Bu proje, firmanın gizemli yeni firma olarak başladığı yolculuğuna, yaşadığı zorluklara ve firmanın eski CEO'su Travis Kalanick'e odaklanacak. Kalanick, etik endişeler ve diğer yönetim sorunları dolayısı ile firmadan ayrılmak zorunda kalmıştı.

Seri, genel olarak New York Times teknoloji habercisi Mike Isaac'in "Super Pumped: The Battle for Uber" kitabını temel alacak. 

Henüz dizinin ne zaman yayınlanacağı, kimlerin yıldız rollerini üstleneceği ve hatta adı hakkında bir detay verilmiş değil. Ancak Ocean's 13 ve Runaway Jury gibi filmlerin yazarlığını da yapmış olan yapımcı ikilinin daha önceki yapımlarına bakılırsa, izlemesi keyifli bir seri olacağı kesin.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play