Üç yeni Galaxy S4 türevi tanıtılmak üzere!

Samsung'dan, Galaxy S4'ün ismini taşıyacak üç yeni cep telefonu daha geliyor!

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy S4 Activ, Zoom ve Galaxy S4 Mini geliyor

Birkaç hafta önce satışa sunulmaya başlanan, ülkemize de henüz gelen Galaxy S4'e SamMobile'ın raporuna göre yeni kardeşler gelmek üzere.

Avrupa'da Haziran ayının ilk haftasında satışa sunulması beklenen Galaxy S4 Zoom, 16 megapiksellik kamerasıyla öne çıkıyor. Zoom'un kamerası, S4'ün 13MP'lik kamerasından iyi olsa da ekran çözünürlüğü ve boyutu S4'ten küçük olacak. 4.3 inç 960x540 ekranla geleceği söylenen cihazın 8GB'lık depolama alanı microSD yoluyla 64GB'a yükseltilebilecek.

Temmuz ortalarındaysa "metalik turuncu" kapaklı Galaxy S4 Activ ve Galaxy S4 Mini olmak üzere iki yeni Galaxy S4 türeviyle karşılaşacağız. Activ, su geçirmezlik özelliğine sahipken Mini, 4.3 inç qHD Super AMOLED ekranla gelecek (Zoom ile aynı). Ancak Mini'nin kamerası 16MP değil 8MP olacak.

Samsung'un yeni Galaxy S4 türevlerini bu ayın sonunda tanıtması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

galaxy istilası !!

Mini bir telefonun kamerası dahi 8mp-16mp olacaksa yuh artık diyorum. Helal olsun Samsung, Bizlere teknolojiyi ucuza ulaştırdığın için teşekkürler sana.

bu ne kardeşim alay eder gibi.insanlar hangi birini alsın ya.zaten telefonları çok ucuza imal edip çok pahalıya satan samsung,iyice insanları sömürüyor.

@13 May 2013 17:37 Samsung Galaxy S4'ün maliyeti Iphone5'in maliyetinden daha fazla.

raflar çöplüğe döndü iyice

s4 zoom'un kaamerası daha iyiymiş ma normal s4 ün özelliklerinde olsaydı (örn: ekran boyutu) alırdım

Sen de yorum yaz