Uçak mı alsam malikane mi? Artık seçmek kolay

Nette pek çok açık artırma sitesi var ama bu büyük eksiği (!) gidermek kimsenin aklına gelmemişti...

  • Ümit Öncel
Uçak mı alsam, malikane mi? Artık seçmek kolay!
Artık özel jetinizi satmanız daha kolay!

İnternette eski DVD koleksiyonunuzu satmak veya iyi durumda 2. el bir diz üstü bilgisayar almak isteyenler için özel siteler var. Fakat 24 metrelik yatından sıkılanlar veya yeni bir özel uçak daha almak isteyenler için pek bir imkan yoktu. Neyse ki bu "önemli eksiklik" giderildi ve artık zenginlerin de internet üzerinden "eskilerini" satabilecekleri ve 2. el lüks şeyler alabilecekleri bir site açıldı.

BillionaireXchange adıyla açılan sitede lüks mücevherlerden, antikalara, uçak ve yatlardan evlere kadar her şeyi alıp satmak mümkün. Bu proje için "iş yapmaz" diye düşünenleriniz varsa yanıldıkları daha 10 aylık test sürecinde ispatlandı. Test süreci boyunca site üzerinde 180 milyon dolarlık lüks eşya el değiştirdi. Site sahipleri bu test sürecinde bile yaklaşık 8,5 milyon dolarlık bir gelir elde ettiklerini açıkladılar.

BillionaireXchange.com adresinden ziyaret edilebilecek sitenin üyelik kaydı bağlantısına tıklamadan önce bankada en az 2 milyon dolarınız olduğundan emin olmanız gerekiyor çünkü bu varlığı ispatlayamayan kişiler üyeliğe kabul edilmiyorlar.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

tam bana göre bi site :) hemen banka hesabımı gösterip üyeyi olayım.

o kadar param olursa üye olurum :)

Kaç üyesi var acaba 100 ü geçermi

şifremi unuttum

ben de benim jeti nasıl satacağım diyordum :)

Davetiye ile olunamıomu :)

''Kasa kazandı'' anlayan anladı...

bankada 2 milyonu bulunmayıpta siteden alışveriş yapabilecek bir sürü potansiyel var, örneğin deniz taşıtı bulma konusunda, site ciddi bir potansiyeli görmezden geliyor

Üyelik için 2 milyon dolar gerekiyo şu işe bak :D

1-2 Buick alayım bahçeme bağlarım.

yok yok yok ! listede ufo yok!

Sen de yorum yaz