Ücretsiz araçlar ile maksimum performans

WLAN, multimedya ve oyunlar: Laptop'unuzu her alanda optimize etmeniz için gerekli araçlar burada.

Ücretsiz araçlar ile maksimum performans sağlayın
Notebook'unuzdan daha fazlasını çıkarın: Ücretsiz araçlar.

Uygun yazılım olmadan dizüstünüz en uygun seviyede çalışmayabilir. İyi ki, her önemli fonksiyon için ücretsiz araçlar sunuluyor. İndirme linkleri de bizden.

Sabit PC kasaları yerine taşınabilir laptop'lar: Her geçen gün daha fazla kullanıcı dizüstü çözümlerine geçiş yapıyor. Bu cihazlar donanım ve fiyat konusunda her zaman en iyi birleşimi sunmasa da hareketlilik ve konfor açısından alt edilmeleri imkânsız.

Fakat öncelikle doğru programları kullanmalısınız ki, laptop'unuzdan tam verim alabilesiniz. Sizlere daha hızlı internete ulaşabilmenizi, müzik ve film keyfibe dışarıdayken de varabilmenizi, verilerinizi yedeklemenizi ve pil süresini atırmanızı sağlayan en iyi araçları biraraya getirdik.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

mrb ne guzelde yazmisssssss:Aracı işlemcinizi overclock etmek için de kullanabilirsiniz. Fakat bu özelliği sadece tecrübeli notebook uzmanları kullanmalı, zira en kötü ihtimalle işlemci zarar görebilir. en kötü ihtimal yaniki bu programi yuklediniz islemci giti ozaman ne kaldii acaba atin o leptobuuu basiniz sagolsunnnn...):):):)

Merhabalar

Sanırım ufak bir ifade hatası oldu. Geri bildiriminiz için teşekkürler.

hepsi çok güzelmiş en güzelleri de CrystalCPUID ,Notebook Hardware Control, Omega sürücüler ,LocalCooling ,Notebook BatteryInfo bunların hepsini tek tek notebook'uma kuracam

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir