Ücretsiz güvenlik uygulaması!

Trend Micro'nun yeni ücretsiz uygulaması, akıllı cep telefonu sahibi olanlar için çok yararlı...

Ücretsiz güvenlik uygulaması!

Trend Micro yeni bir uygulamayla kullanıcıları, iş ortaklarını ve ilgili tüm tarafların iPhone'ları üzerinden tehdit bilgileri ve uyarıları almasını sağlayarak, ücretsiz ve güvenli bir internet ortamı sağlıyor.

İnternet içeriği güvenliğinde global bir isim olan Trend Micro, en yeni çözüm ve hizmetlerinden biri olan "Threat Watch v1.0"i kullanıcıların dikkatine sunuyor. Ücretsiz olarak sunulan bu yeni uygulama ile kullanıcılar güvenliğe yönelik tüm tehditleri iPhone'ları üzerinden tam zamanında alabiliyorlar.

Yeni "Threat Watch" uygulaması, kullanıcılar tarafından siber suçlar ve internet tehditleri konusunda tehdit kaynağı merkezine girilerek yüklenebiliyor. iTune'lardan da indirilebilen "Threat Watch v1.0" uygulamasına ayrıca, Trend Micro tarafından ücretsiz araçların sunulduğu free.antivirus.com/widgets adresinden de ulaşılabiliyor.

Uygulama, beklenmedik bir tehdit ya da güvenlik sorununun belirlenmesi halinde telefon ekranında küçük bir banner'la doğrudan uyarıda bulunuyor.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

modem almıştım yanınnda hediye olarak bunun pc için olanını verdiler. bi kullanıyım dedim aöa hayattımdaki gördüğüm en kötü anti virus programı. her şeyi engelliye be

demek ki düyaca ünlü bir güvenlik yazılımı firması, iphone' den başladıysa bu olaya, bir bildiği vardır demektir...!!!

demek ki iphone' yi güvensiz buluyor ki, bu yüzden önce iphone' den başlıyorlar...!!! muhahahaaaaa...!!!

DEMEK Kİ İPHONE GÜVENLİĞİ KOCA BİR FİYASKOOO...!!!

saygılar...!!!

akıllı telefonlar içinmiş peh
sadece ayfon mu akıllı telefon sevgili chip

anladığım kadarıyla bu uygulama iphone için bir antivirüs programı değil, internet tehditleriyle ilgili gelişmeleri yeni virüs salgınlarını filan haber veren bir uygulama

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play