Ücretsiz indirin: Size özel Ad-Aware 8.1.0

Bedava güvenlik yazılımı Ad-Aware Free'nin yeni sürümü hazır: İndirme bağlantısı - yenilikler burada

  • Halil Mollaoğlu
Ücretsiz indirin: Size özel Ad-Aware 8.1.0
Ad-Aware Free: Gerçek zamanlı ücretsiz zararlı koruması.

Ad-Aware'in yeni sürümü kullanıma hazır...

Yeni 8.1.0 sürümü zararlılara karşı geniş koruma sunuyor: Gerçek zamanlı denetleme ve sezgisel tarama, uyarılar ve otomatik güncelleme özelliği sayesinde internette rahatlıkla gezebilirsiniz. Ücretsiz yazılım şu sıralara yaygınlaşan casus yazılımların birçoğunu tanıyıp silebiliyor.

Ad-Aware'in yeni sürümde "simple mode" sunuluyor. Bir kereye mahsus ayardan sonra internetten gelen tehlikelere karşı Lavasoft tavsiyeleri aracılığıyla otomatikman gerekli eylemleri gerçekleştiriyor.

Eğer dizginleri elinize almak isterseniz sol alt köşedeki "Advanced Mode" tuşuna basmanız yeterli. Yukarıdaki "Tools" tuşuna bastığınızda ise TrackSweep gibi sörf sırasında izlerinizi silen ek araçlar listeleniyor.

Internet Explorer için geliştirilmiş Download Guard standart kurulum paketinde yer alıyor. Bu sayede eğer indireceğiniz bir dosya zararlı ise indirme süreci sırasında bilgilendiriliyorsunuz.

Download: Ad-Aware 8.1.0

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

indiriyorum suanda bakalım nasıl bi program

kaspersky internet security 2010 ile eşzamanlı kullansam sorun yaratırmı ..?

ındırıyorum saolun:)

boyutu çok büyümüş 73 mb

Ad-aware 2007 yılına kadar iyiydi sonradan kalitesi bozuldu bence eskisi kadar iyi avlayamıyor

124 Mb Ram yiyor Vstada :D hemen kaldırdım felc gecirdi bilgisayar :D

indirdim ancak pc dondu kaldı silmek zorunda kaldım indirecek arkadaşları şimdiden uyarıyorum boyutu 100 mb kotalıları özellikle

Bu programı türkçe yapmıyorlar o nedenle sempatimi kaybettim. Türk pazarına sunulan tüm ürünleri Türkçe olma zorunluğu yasaya rağme pek traşlamıyorlar. Bende süresi dolar dolmaz bilgisayardan kaldıracağım. Türk milletine yapılan saygısızlığa tahammül edemem.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play