Ücretsiz olarak 3G kullanma fırsatı!

Turkcell 3G'nin 1.yılı şerefine, kullanıcılara ücretsiz 3G kullanma fırsatı doğuyor! İşte detaylar

Turkcell 3G servislerini ücretsiz deneme fırsatı

Turkcell, 3G'nin 1. yaş kutlamaları çerçevesinde tüm 3G destekli cep telefonu sahibi ve 3G'ye ilk kez geçen bireysel abonelerine Turkcell 3G servislerini ücretsiz deneme fırsatı sunuyor.

Turkcell, 3G'nin 1. yıl dönümünü Turkcell müşterilerine sunduğu avantajlı kampanyalarla kutlamaya devam ediyor. Turkcell'in tüm bireysel abonelerine sunduğu "denemesi bedava" fırsatı ile, 3G destekli cep telefonu olan tüm Turkcell'liler 100 MB'lık internet paketiyle cepten internete girecek, 1 günlük MobilTV paketi ile cepten televizyon izleyecek ve Turkcell'lilerle tam 8 saat bedava görüntülü görüşme süresi kazanacaklar.

3G'nin hızlı ve renkli dünyasıyla tanışan Turkcell'liler, nerede olurlarsa olsunlar cep telefonlarından Google'a girip aradıkları sorunun yanıtını kolayca bulacaklar, e-postalarını kontrol edebilecekler ve Facebook'tan arkadaşlarıyla iletişimlerini kesintisiz sürdürebilecekler.

15 Temmuz – 31 Aralık 2010 tarihleri arasında devam edecek olan kampanyaya katılım için 3G yazıp 2222'ye kısa mesaj atmak yeterli.
Kampanyayla ilgili detaylı bilgilere turkcell.com.tr'den ulaşılabilir.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

ya bari ücretsiz demeyin:))
bu ne ya sırf müşteri çekmak istiyor bende ücretsiz deyince yüregim hopladı tabi insanlara bedava diye 100mb internet sonra insanları internete özendirecekler sonra insanlar internet paketi satın alacaklar yasasın ne güzel bedava internet

100 MB mı, bu türsel ne kadar alem bir firma, çok güldürdü. vodafone'da 50 kuruşa 1 gün boyunca sınırsız internet kullanabiliyorsun.

bence harika.
100 mb az gibi görünse de cepte yeterli bi miktar.

aman ne çok hediye veriyor gözlerim yaşardı

Turkcell'e hadi oradan diyorum.

Aylık 1 gb interneti 5TL indirmedikleri sürece takla atsanız boşuna.

Eğer hali hazırda 3G için üyeliğiniz varsa kullanamıyorsunuz, bilgilerinize...

1 günlük mobil tv mi? Şaka gibi diyecekken birde turkcell'in sitesinden kontrol etmek istedim. Sitedeki açıklama daha bir komik:
"MobilTV paketinizi 1 gün boyunca 4 saat kullanabilirsiniz".
Üstelik 100 MB interneti doldurduktan sonra her 10 MB'ı 50 kuruş. turkcell'in her türlü kampanyası, kampanya yerine klasik turkcell kazığı olmaya devam ediyor.

Turkcell benim için bitti, en eski abonelerinden biriydim, hattımı taşıdım rahat ettim, benim gibi doğru düzgün konuşmayan mesaj atmayan adama her ay 50 küsür lira fatura mı olur insaf, eve eşya alıyoruz sanki taksitle! Ama kabahat cep telefonu kullanmayı bilmeyen çenebaz insanlarda, sistem daha çok konuşmaya teşvik ediyor, acısını da az konuşandan çıkarıyor, neymiş efendim bilmem kaç bin dakika konuşma 5000 sms falan? Bu ne yahu, lavaboya da mı telefonla giriyorsunuz anlamıyorum ki ?

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play