Ücretsiz VLC'nin yeni sürümü 1.0.3 çıktı!

Ücretsiz ve popüler medya oynatıcısı VLC Media Player'ın yeni sürümü Win7'de de sorunsuz; indirin!

  • Halil Mollaoğlu
VLC player: 1.0.3 nolu sürüm indirilmeye sunuldu
VLC Player: Yeni sürüm Windows 7 ile uyumlu olma yolunda adım atıyor.

Açık kaynak kodlu VLC media player'ın geliştiricileri programın yeni bir sürümünü yayımladı. 1.0.3 nolu sürüm yazılım Windows 7 altında çalıştırıldığında ortaya çıkan bir problemi çözüyor.

Hata sebebiyle bazen videonun görüntü kalitesinde büyük miktarda düşüş olabiliyordu. Yeni sürüm ile beraber bu hata ortadan kaldırıldı; artık VLC player'ın Microsoft'un yeni işletim sistemiyle tamamen uyumlu olduğu söyleniyor. Fakat denemelerimizde VLC player'ın 0.9.x sürümlerinden bu yana Windows 7 altında çıkardığı tam ekran kontrolleri sorununun devam ettiğini tespit ettik: Tam ekran moduna geçilip kontrol paneline tıklandığında Windows 7'nin görev çubuğu beliriyor. Geliştiricilerin bu hatayı en kısa zamanda giderip gerçekten de tam Windows 7 desteği vermesini bekliyoruz.

Geliştiricilere göre diğer ufak çapta hatalar da giderilmiş. Örneğin WMA Professional codec'i ile sıkıştırılmış parçalar artık doğru biçimde oynatılıyor. VLC player farklı işletim sistemleri için sunuluyor.

Download: VLC media player

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Chip'e cok Tesekkürlerimi Sunuyorum :) Bu Tür programalrı bizle paylastıkları için :)

i love you chip bunu onaylayan editörüde cok seviyorum :D

ya iyi güzel programda gom'un verdiği konfor hiç yok bunda

İndirdiğinize değmez.,K-lite-media player clasic,gom ve km player.Bilmiyorsanız bu programları hemen deneyin.

VLC player ın ücretli versiyonuda mı var :) bu nasıl haber başlığı : Ücretsiz VLC'nin yeni sürümü 1.0.3 çıktı!

vlc iyi ama en iyi yonude streamin fakat malesef gorsellik ve renk girdileri ayarlamalari alt yazi vmr calisma sistemi pek basarili deil vlc player yari yazili cd ler veya indirdigim film in ilk part indan sampple icin kullandigim bi uygulama kesinlikle Km player i denemenizi oneriyorum km player ve aimp benim music ve videodaki anlayisimi tamamen desihtirdi artik mesela winamp yerine aimp kullaniyorum windows media player yerine dicem media center oldugu halde hic hoslanmiyorum edia playerden ve km player kullaniyorum.. KM Player i de mutlaa deneyin

The Km Player deneyin..

Halil Bey teşekkürler. Uzun süredir severek kullanıyorum. 1 serisi ile kullanımı çok keyifli oldu. Eskiden yaşadığım çeşitli sorunlar da giderilmiş.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play