Ücretsiz yazılım: All My Movies

CHIP Online'ın bugünkü ücretsiz yazılımı, film arşivi düzenleyicisi All My Movies.

All My Movies'in özellikleri
All My Movies ile film arşivinizi kolayca düzenleyebilirsiniz.

CHIP Online, her gün okurlarına farklı ve kullanışlı yazılımları ücretsiz olarak sunuyor. Bugünün yazılımı ise All My Movies.

Bilgisayarınızda bulunan tüm video arşivinizi düzenlemenize ve kategorik olarak indekslemenize olanak tanıyan All My Movies ile filmler hakkındaki ayrıntılı bilgileri yazmanıza artık gerek yok. All My Movies yazılımı, bu bilgileri olduğu gibi internetten veri tabanınıza ekleyebilme fonksiyonuna sahip.

39.95 dolarlık bir fiyata sahip olan ancak CHIP Online aracılığıyla ücretsiz olan bu programı indirmek ve bilgisayarınıza kurmak için bugünün sonuna kadar vaktiniz var! Yüklemek için tıklayın.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

ücretsiz yazılımların hergün incelemesini vericekmisiniz
yoksa dünle bugüne mi mahsus?

CHIP Online: Gerekli görüldüğü takdirde her gün bu ücretsiz yazılımların kullanım kılavuzunu siz değerli okurlarımızla paylaşmak istiyoruz.

ya kendi bulmadıktan sonra bilgileri ne işe yarar

daha önce kullandığım iki arşiv programından da yetenekli ve görsel bir program. eğer film arşiviniz varsa mutlaka yükleyin bir gün işinize yarar, piyasada sağlam crackinin bulunması da mümkün değil

indirmek için tıkladığımda bugünün ücretsiz programı sayfasına yönlendiriliyorum yani indiremiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
All My Movies'in özellikleri
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir