Üçü bir arada Sony kulaklıklar satışta!

Kulaklık, MP3 çalar ve mini hoparlörlerden oluşan Sony Walkman kulaklık, bu fiyata satışa sunuldu!

Üçü bir arada Sony kulaklıklar satışta!

MP3 çalar, kulaklık ve surround hoparlörleri ile üç farklı müzik dinleme yöntemini tek cihazda bir araya getiren Sony Walkman NWZ-WH505, kulaklik.com'da satışa sunuldu.
    
Sony Walkman NWZ-WH505, 40 mm sürücülere sahip kulaklıklar, 16 GB kapasiteli entegre MP3 çalar ve surround ses sunan mini hoparlörlerden oluşan kompakt yapısı ile kullanıcısına dilediği gibi müzik dinleme özgürlüğü sunuyor. Tek şarjla kulaklıkla 20, hoparlörle ise 5 saate kadar kesintisiz müzik çalabilen ürünün hızlı şarj özelliği de bulunuyor. Bu sayede, üç dakikalık şarjla bir saat boyunca müzik dinlenebiliyor.

NWZ-WH505'in lisanslı 'ZAPPIN' teknolojisi sayesinde, sonraki parçanın nakaratı çalınarak, dinlemek istenen parça kolayca aratılıp bulunabiliyor. Bası artırmak veya zengin bas sağlayarak genişletilmiş orta yüksek tonları temizlemek içinse tek bir tuşa dokunmak yeterli oluyor. USB ile bilgisayara bağlanabilen 313 gram ağırlığındaki ürünün 16 GB'lık MP3 çalarına, yaklaşık 4 bin parça sürükle-bırak şeklinde kolayca taşınabiliyor.

MP3, WMA, AAC ve Doğrusal PCM dahil olmak üzere geniş bir format yelpazesinde kaydedilen müziği çalabilen Sony Walkman NWZ-WH505 449 TL'ye satın alınabiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Pahalı bu kadar olmamalı.

Flac da çalıyor fiyatıda uygun

pahalı TEKNOSA'da bile 349TL gibi fiyata satıyorlar...

Cok pahali bir okadar da agir. Su gecirmezlik yok sanirim. Bu fiyat etiketine ragmen o ozellik olmamasi sacma.

Çok ucuzmuş 10 tane sipariş etim ilerde lazım olur.

Vallaha benim aklıma gelmilti

Pahalı diyenler stereo hoparlörlü 16 gb hafızalı +üst seviye kafaüstü kulaklıklı flac çalan 400 liradan az mp3 çalar söylesinlerde alak

Eğerki kulaklığın ses kalitesi iyiyse alınır zaten iyi bi kulaklık bu para + mp3 player da alıyorsunuz

Küfür ederdimde neyse :) Gayet fiyatı normal.

Bu özelliklere pahalı diyen arkadaşlar "Beats" marka kulaklığa 800 TL verebiliyor. Üzerine 2000 TL ye iphone alıyor. Ayrıca stereo hoperlore de en az 50 tl veriyorlar. toplamda 3000 e yaklaşıyor. Buradaki 400 küsüre pahalı diyorlar... Tanıdıklarımdan biliyorum.

pahalımı yol alın

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir