Üçüncü OnePlus, OnePlus Mini göründü!

OnePlus 2'nin kısa süre ardından ortaya çıkan bu görüntüler, sürpriz bir telefonu işaret ediyor!

Üçüncü OnePlus, OnePlus Mini geliyor!

OnePlus ikinci telefonunu henüz tanıtmış olabilir ancak yeni sızıntılar, üçüncü telefon için çok fazla beklemeyeceğimizi gösteriyor.

OnePlus eş kurucusu Carl Pei, üçüncü telefonun yıl sonundan önce gelebileceğini daha önce doğrulamıştı. Ancak Pei, bu yeni telefonun OnePlus 2'nin üzerine ne ekleyeceğinden bahsetmemişti. Çince web sitesi Mobile-Dad'in sızdırdığı görüntüler doğruysa firmanın bir sonraki telefonu, OnePlus Mini olabilir.

OnePlus'ın stili sızan cihazda korunurken arka tarafa bu kez bir parmak izi tarayıcısı ve bir çift kamera eklenmiş. Telefonun altındaysa iki hoparlör ızgarası bulunuyor. Tasarım, genel olarak önceki OnePlus'lara kıyasla çok daha yuvarlak hatlara sahip.

Görüntüler resmi gibi görünüyor ancak daha önce bu siteyi duymadığımızdan sızıntıya dikkatle yaklaşmakta fayda var. OnePlus'ın üçüncü bir amiral gemisinden önce bir "mini" model üretmek istemesi mantıklı görünüyor, çünkü firmanın davetiye sistemi nedeniyle henüz OnePlus 2'yi bile eline alamayan birçok kullanıcı var.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Yahu bu da iyice yılan hikayesine döndü.Almak istesen bile bulamayacaksan ne anlamı var böyle bir telefonun üretilmiş olmasının ki... Sadece alanlara sahte bir özerklik hissi satıyor o kadar.

tıpa tıp aynı görüntüyü yapsınlar alcam

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir