Ucuz Android cepler geliyor: HTC Droid Eris

Hem Android yüklü hem de cep yakmıyor: HTC'nin yeni cep telefonu neler sunuyor?

  • Halil Mollaoğlu
HTC Droid Eris: Ucuz Android cep?
HTC Droid Eric: Android 2.0 ile beraber gelebilir (equipmentguide).

Motorola ve Verizon yeni Android cep telefonunu resmi olarak tanıttıktan sonra HTC de Droid isminde bir cep telefonu ile kendini göstermek istiyor. Boygeniusreport.com sitesinin verdiği bilgilere göre HTC, giriş seviyesi Android cep telefonu HTC Droid Eris'i yakında Verizon eşliğine piyasaya sürecek.

Cep telefonu 5 Megapiksel kamera, tam dokunmatik kullanım ve muhtemelen Android 2.0 Eclair ile beraber sunulacak. Teknik bilgiler henüz açıklanmış değil. Fakat Droid Eric, Verizon aracılığıyla Motorola Droid'in yarı fiyatına yani 100 Dolara satılacak.

Yakın gelecekte bu türden Android kullanan yeni ve ucuz başka cep telefonları da piyasaya çıkarsa, yüksek fiyat segmentindeki rekabetin orta ve alt katmanlara kaymasıyla tüketicilerin seçenekleri artacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

wince tabani ustunde calisan cep cihazi isletim sistemi. s60 gibi telefon veya blackberry gibi email odakli degildir, iphone gibi guzel arabirimi yoktur, android gibi open source degildir, palmos garnet kadar hafif ve hizli hic degildir. ama hepsinin yaptigi isleri yapar bir sekilde. :)

100 dolar mı ? inanmam :) Kesin iPhone nasıl 199 $ sa bu da öle 100 $ dır :S

100 dolar derken, kontratlı 100 dolar derseniz daha bilgilendirici olur yanlış anlaşılma olmasın

off 100 dolar tr de 200 tl fln eder keske 3120c yi almasaydım beklerdim :(

super sevindirici bir haber artik ucuzada kaliteli telefonlar alabilecegiz

Verizon işbirliğiyle derken demek oluyor ki ; Verizon kullancı x ay kadar tahatüt verdikten sonra 100 dolara alabiliyor.İphone olayına benzemiş.CHIP'e bu tür haberler yakışmıyor.Kontrat olduğunu belirtmeniz gerekirdi.

Lunix işletim sistemli bilgisayarlar ne kadar tutulduysa Anroid'lerde o kadardan biraz fazla tutulacak. Cep telefonunu satın alanlar formatı basıp hiç beğenmedik dedikleri Windows Mobile 6.5'i kuracak.

HEP BERABER GÖRECEĞİZ

Windows Mobile kullandım. benim hızıma yetişemiyor nasıl telefonsa. Android varsa sorun yoktur dostum. Bu su götürmez gerçek

100 dolar olursa kacrmam asla boyle bsıey ıcın cok gec bıle kaldılar

Yurt dışı fiyatı 100$ olabilir ama türkiyeye geldiğinde 100$ +18 kdv ve tabikide vergi oldumu fiyat iyice yukarıya çıkar

Sen de yorum yaz