Ucuz iPhone ne kadar ucuz?

Apple'ın uzun zamandır beklenen ucuz iPhone'u, pek de sandığınız kadar ucuz olmayabilir!

Ucuz iPhone ne kadar ucuz?

Aylardır cep telefonu kulislerinde dönüp dolaşan ve ne yalanlanan ne de doğrulanan ucuz iPhone hakkında yeni bir haber beklentilerin iyice düşmesine neden oldu. Ürünü üreteceği tahmin edilen Tayvanlı üretici Pegatron'un patronu T.H. Tung ucuz iPhone'un aslında o kadar da ucuz olmayacağını söyledi. Dün gerçekleşen hissedarlar toplantısında bir konuşma yapan ve konuşmasının bir bölümünde ucuz iPhone dedikodularına değinen Tung fiyatı hala yüksek bulduğunu söyledi. Fiyatın ne olduğunu açıklamamasına rağmen bu konuşma "demek ki Apple'ın ucuz iPhone üzerinde çalıştığı doğruymuş" denmesine neden oldu.

Haberimiz yanına girdiği sırada Tung'un yaptığı bu konuşma hakkında Apple'dan en ufak bir yorum alamamıştık, ancak bu tür büyük endüstri hamlelerinde iki tarafın da genelde gizlilik sözleşmesi ile bağlı olduğu düşünülürse, Tung'un bu tür bir açıklamayı sadece kafa karıştırmak için de yapıyor olabileceği düşünülüyor.

Ucuz iPhone hakkındaki en son haberlere gelince; Ürünün Ağustos'ta piyasaya sürüleceği ve ABD fiyatının 99 dolar olacağı iddia ediliyor diyerek hafızanızı tazeleyelim.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Olmaz. Bence.yapmazlar.Kendine göre imajı yüksek gelirliler.

Ucuz iphone diye bişe yok apple stoktaki iphone 3gs keri satışa sundu iki hafta oluyor avrupada 200€

iPhone'a vereceğin parayı Galaxy S4'e ver en azından fiyatına değer.

saçmalıyorlar iyicene batmışsın halen neyin kafası bu artık kendini aş yeniliklere vede özgürlüklere ve çok takıntılı paranoyak olma insanlar ne istiyorsa onu ver sd desteği her keze açık Bluetooth gibi daha büyük ekranlar5.5 inç gibi aşkendini artık herkez senden bunu bekliyor..

saçmalıyorlar iyicene batmışsın halen neyin kafası bu artık kendini aş yeniliklere vede özgürlüklere ve çok takıntılı paranoyak olma insanlar ne istiyorsa onu ver sd desteği her keze açık Bluetooth gibi daha büyük ekranlar5.5 inç gibi aşkendini artık herkez senden bunu bekliyor.. sen orda kendi koltuğunda teknolojinin diktatörü gibi olmuşsun sıyrıl artık bundan..

99 dolar ise 600 liradan açılış yapar diyorum.

Suanda 4S zaten 99$'a satiliyor ABD'de.

Sadece elma resmi için 150 dolar yani 900 tl veriyoruz Dolar yurtdışı için Tl Türkiye için

hala ucuz ayfonun çıkacağına inanan saftirik arkadaşlar parmak kaldırsın bakim :)

abd de 99 $ türkiyede 1000 tl

Apple ucuz iPHONE satmaz sattırmaz... boşa hayal kurmayın... saftirikler...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir