Ucuz iPhone'un büyük iddiası!

Ucuz bir iPhone'un satışa çıkmasını bekleyenleri heyecanlandıran haberlere bir yenisi eklendi!

  • Tigin Aray
Apple'ın ucuz iPhone'da 2014 hedefi 75 milyon!
Daha önce sızan bir fotoğraf...

Apple, her fırsatta reddettiği ucuz iPhone iddialarını, kendi içinde detaylandırmaya bile başlamış gibi görünüyor. Şirketin ucuz iPhone'lardaki  2014 hedefinin 75 milyon adet satış olarak belirlediği konuşuluyor. Hatırlanacağı gibi, telefona ait olduğu iddia edilen fotoğraflar da internete sızmaya başlamış durumda.

Apple'ın, ucuz iPhone'u çıkartmak için sonbaharı bekleyeceği de söyleniyor. Yani belirlenen rakam, yaklaşık 16 aylık satışı temsil ediyor. Kısacası normal iPhone'lara göre daha düşük fiyatlı olacak telefonların milyonlarca satacağı düşünülüyor. 

Piper Jaffray'in analisti Gene Munster'a göre Apple 2014'de bu telefondan 75 milyon adet satmayı ümit ediyor. 2012'nin son çeyreğinde iPhone 5'in en çok satan marka olduğunu düşünürsek, Apple bu düşük bütçeli iPhone ile yine rekora koşarsa kimse şaşırmamalı.

Peki bu durum, iPhone 5 ve diğer pahalı iPhone modellerini nasıl etkileyecek? İşte bunu ancak zaman gösterebilir...

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Yalan haber yapmayi ne kadar seviyosunuz. Adamlar dandik plastikten yapma bir telefon cikarmicak. Neden kendilerini kucultsun ki. Adamlar lüks teknoloji sirketi. Adi ustunde lüks.

hala ucuz ayfon bekleyen saftirikler parmak kaldırsın bakim.....

Apple markası hiç sevmem en pahalı hemde daha bluetooth bile yok telefonlarında.

ucuz iphone çıksın bi daha apple marka bi telefon kullanmam

iPhone 5 in metal olan yerleri Macbook Air'ın kasa malzemesinden olsa, donanımı düşük olsa olabilir gibi. Acaba iPad mini den sonra iPhone mini mi olur?

Turkiyede yime ucuz olmaz

Sen de yorum yaz