Ucuz iPhone ve iPhone 5S'ten sızıntı var!

Ucuz iPhone'dan sonra, şimdi de iPhone 5S'e ait olduğu söylenen kareler internette dolaşıyor!

  • Zeynel A. Öztürk
Ucuz iPhone ve iPhone 5S'ten sızıntı var!

Sızmayı seven ucuz iPhone, yine farklı renk seçeneklerini yansıtan bir görüntüyle ortaya çıktı. Sızan görüntüler arasında ucuz iPhone'un 5 farklı renk seçeneği yer alırken, iPhone 5S'e ait olduğu iddia edilen alüminyum bir kasa da ortaya çıktı.

Kırmızı, sarı, beyaz, mavi ve yeşil renklerde görünen plastik iPhone ile beraber ortaya çıkan "iPhone 5S" kasası, cihazın alüminyum kasayla geleceği söylentilerini doğrular nitelikte.

Son sızıntı, resimler dışında beklenen Apple cepleri hakkında çok fazla bilgi vermiyor. iPhone 5S'in iOS 7 eşliğinde Eylül ayında yapılacak bir etkinlikte tanıtılması bekleniyor. Cihazın sahip olacağı konuşulan özellikler arasında entegre parmak izi okuyucusu, daha iyi bir pil, 13 megapiksellik bir kamera ve iPhone 5'in üzerine bazı küçük geliştirmeler var.

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

iPhone 4S kullanıyorum yeni çıkan iPhone'u da almak istiyorum. Ama böyle olacaksa almam, gider Nokia Lumia alırım şu EROS muydu neydi onun siyahından bi tane alırım. Steve Jobs'lu Apple herkese hitap eden bir firmaydı şunlara bak iş yerimde böyle telefon mu kullanıcam ben?! Seni de tebrik ediyorum Tim Cook, yıllardır iOS şöyle iyi Apple en iyisi Steve Jobs harikadır diyen ben Nokia Lumia almayı düşünüyorum, zaten EROS bu akşam 6'da tanıtılacak diye biliyorum beğenirsem ona ön sipariş veririm Amerika'dan. Apple liselilere satsın bunları. iOS 7'yi de beğenmemiştim zaten...

önce WP'dan ilham alıp iOS7'yi yaptılar şimdi de Lumia'lara özenip renkli kasalar yapıyorlar :)

10 nümare..

Apple Steve jobsuz düşüşe geçiyor ios7 birebir wp dan almış ve Nokia renkli canlı tasarımlara geçti ne hikmetse diğer firmalarda bu yönde ilerlemeye başladı.

işte kalite işte müşteri memnuniyeti ... Helin Apple...

ıyyyy kötülan

siktir gavat kötulemek ıcın herseyı dıyonuz a.2 lumıa nerde ıp nerde sıe gıt al

@11 Tem 2013 19:17 helal osun kardeş bir yorum bukadar mı kaliteli olur arkandayım beğenmeyen almasın hepsinin de canı gidiyor amlmaya ama paraları yok dingoların...

@11 Tem 2013 19:17 doğru söze ne denir..saygılar..

çakma iphone lan bu.

@11 Tem 2013 19:18 sana bi çakmak lazım

İphone'nun kasası çalıntı değil ipod touchda da kullandılar

ben beğenmedim!!!!!!!!!!!!

@12 Tem 2013 02:20 neyini beğenmedin he anladım sana takoz lazım..

@AloNeKoyyim abi beğenmeyebilir beğenmemesi sonim telefon kullanmasını gerektirmez. (bilmeyenler için sonim 3310'u döven telefonlar çıkaran bir markadır. Google amcaya sorabilirsiniz.)

Nokia 5800 arka kapağı gibi olmuş :))

çok şirin ,

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play