Ufak klavyenin de böylesi!

Lenovo, teknoloji hayatı kolaylaştırır dedi, avuç içi büyüklüğünde portatif klavye tasarladı...

Lenovo'dan kablosuz klavye

Lenovo, avuç içi boyutundaki mini kablosuz klavye N5901 ile bilgisayarınızın başında oturmanıza gerek kalmadan onu yönetebilme imkanı sunuyor. Oturduğunuz yerden işlerinizi halledip, keyifle film seyredebilir ya da oyun oynayabilirsiniz.

Lenovo, aksesuarlar kategorisine yeni bir ürün kazandırdı. Lenovo N5901 isimli ürün klavye ve fareyi kompakt tasarımda buluşturuyor. Üstelik ürünün oldukça küçük ebatları ergonomik tasarımı ile kullanım kolaylığı sunmayı amaçlıyor.

Siyah parlak rengi ve turuncu çizgileri ile dikkat çeken ürün, bir klavye. 124mm x 135 mm x 25mm ölçülerinde ve sadece 107 gram ağırlığında. Ürün, üzerinde bulunan 69 adet tuş ve bir adet navigasyon topu ile 10 metreye kadar çekim gücüne sahip. Lenovo mini kablosuz klavye ile her türlü yazı işlemi ve kumanda işlemi rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor. Film izlerken ve oyun oynarken de rahatlıkla başlatma, durdurma, ileri ve geri gitme ya da ses alçaltıp yükseltme gibi ihtiyacınız olan her fonksiyonu rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik fare yerine kullanılabilen navigasyon topu da alternatif bir rahatlık sunuyor.

İşte fiyatı ve özellikleri

USB bağlantısı olan tüm bilgisayarlara bağlanabilme imkanı veren nano alıcısı ile Microsoft Windows 2000 dahil Windows XP, Vista ve 7 gibi işletim sistemlerinde rahatlıkla destek veriyor.

Ürünün fiyatı: 59 USD + KD

Lenovo Mini Kablosuz Klavye N5901'in Teknik Özellikleri
• 2.4 GHz kablosuz klavye ve faresi (navigasyon topuyla beraber)
• USB nano donanımı
10 metre kontrol mesafesi
• Windows multimedya kontrolü
• Giriş voltajı: DC 3V 30mA
• Yaklaşık yüksekliği: 27.47 mm
• Yaklaşık genişliği:126.19 mm
• Yaklaşık uzunluğu:135.5 mm
• Yaklaşık ağırlığı:105.24 g (pilsiz)

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Ps3 uymu varsa ne ala gayet güzel kullanılabilir

Türkiyede Nerden bulabilirim hemen istiyorum alıcam çok ihitiyacım var. Teşekkür chip. Birde nerde bulabileceğimi yazsaydınız çok mükemmel olacakmış.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play