UFO'lar artık saklanma gereği duymuyorlar

Güneş tutulması sırasında, tam 40 dakika boyunca bir UFO'nun görüntüsünün kaydedildiği iddia edildi.

UFO'lar artık saklanma gereği duymuyorlar

Nanjing'deki gözlemevinde çalışan bilim adamları, bu kadar uzun süreli bir UFO görüntüsünün, tanımlanamayan uçan nesnelerin varlığına dair uzun zamandan beri beklenen kanıt olması ihtimali üzerinde duruyor.

Güneş tutulması sırasında görüntüleri çeken bilim adamları, görüntülerdeki nesnenin mahiyetiyle ilgili bir yıl sürecek bir araştırma başlattıklarını söyledi.

Daily Mail'deki habere göre, uçan nesneyi gören ve görüntüleyen sadece bilim adamları değildi. 22 Temmuzda Guandong iline bağlı Deqing'de çatıdan güneş tutulmasını izleyen onlarca öğrenci de aynı şeye şahit oldu.

Öğrenciler, UFO'nun renk değiştirdiğini, başlangıçta canlı mavi renkte olduğu halde daha sonra karardığını söyledi.

Hürriyet

Okuyucu Yorumları

Toplam 26 Yorum

ufolara basabilir

kedidir o kedi :)

Uçan Fiyakalı Otomobil :D belki Auidi'dir :P

Ayakları yere basan açıklamalar yeterliyken cevapları neden gökte arayalım..

Ufo ufo dedikleri bumudur :D

Askeri araştırmaların sonuçlarıdır bana göre de. Askeriyenin işine geliyor heralde göründüğünde uzaylı sanmaları.

Birtaneside net Görünse Şaşarım Hepsi Fake .

ufo gören masum çiftçi hey yavrum hey :))

Bütün ufo denenler aynı şekle sahip nedense. :D

her zaman söylerim bu ufoyu yapan kısilere daha fazla para verin ucuz adam çalıştırıyorsunuz işçilik berbat oluyor bu ufo hep batıda görüntüleniyor batıda kişilerin maddi durumu iyi video kaydeden kameralarıda hd ama ne biçim işse videolar hep sd bir tane bile hd ufo videosu yok çok yeteneksız bu ufo çizerler(Anladn sen onu).

Haberdeki resime sözüm yok belki olabilir ama aşağıda verilen linkteki resimler ufo değil, bi ülkede yılın belli bir zamanında insanlar kendi yaptıkları balonları (hani alttan ateş verip uçan balonlar :) ) gökyüzüne bırakıyorlarmış..Neden yaptıklarını da söylemişti, yanlış hatırlamıosam balonların içine dileklerini yazınca o dileklerinin gerçek olmasıymış, yada böyle bişi :)

Hd kamera cekim yapan kac tane kamera varda milletde olucak ya cepki iyi vidyo cekeni yok gibi yada düz foto makineleri herkezi para babasi saniyor

ne UFO su üstünde kütahya porselen yazıo kardeşim :D cem yılmaz iyi bir konuya parmak basmış

40 dk boyunca o şey havada uçacak ve yapılan tek şey düşük kaltede video çekebilmek :d Sonra da bir sene boyunca izlemek haha :d

Güneş tutulmasını daha iyi gözlemleyebilmek için yapılmış uzaktan kumandalı bir çeşit uçan gözlem aracı olabilir.
Bir süre yaydığı parlak mavi ışık belli bir yüksekliğe çıkmak ve istenen rotaya sokmak için çalıştırılan motor egzozundan çıkan sıcak gazdan kaynaklanmış da olabilir.

Çinlillere ait olmadığı için de ne olduğunu bilmiyor ve tanımlayamıyorlar.
Tanımlayamıyınca da doğal olarak UFO diyorlar. :))))

Kim yolladıysa o cismi söylesin artık milleti merakta bırakmasınlar kızıyorum ama , bak :(
:D

Kedidir o kedi..

bence bizden korkuyorlar yoksa coktan yere inmişlerdi hep havdan bakıp gidiyorlar:)))

arkadaşların dediği gibi ufo gözlemleri çok ama kaliteli görüntü az malesef tamam evrende yalnız olmadığımızı anladık ama şöyle tatmin edici net görüntüler yada resimler olsa bence daha süper olur ...

anladılarki insanardan bişe çıkmıcak rahatrahat dolaşıyolar dünyada:D:D:D

Bilim adamları cep telefonu ilemi kaydetmiş görüntüyü . Bide aklıma hemen cem yılmaz geldi. Bu uçan şeylerin hep bi tabak görünümünde olma zorunluluğu var sanırım. Helal olsun adama harbi noktaya değinmiş iyi gülmüştüm filmindede. Ufo gören masum biliminsanı. Koçum benim..

Bu bir UFO dur orası kesin ; zira UFO tanımlanamayan uçan obje manasına gelir herkes bilir bunu ve yukardaki cisim henüz tanımlı değil, millet UFO ile uçan daire anlıyor hemen.

hiç somut delil ve temas olmadığı halde var denmesi insanlığın dikkatini çekmekten başka birşey değil bence işte bu da bir örnek olabilir.çin in ismini bolbol anıyoruz.

çinlilerin olimpiyat açılışlarındaki yaptıkları görüntü hilelerini dünyaya gerçekmiş gibi yutturmaya çalıştıklarını hatırlayalım ve uzaya çıktık yürüyüş yaptık yalanınıda ekleyim ardıdan siz ne derseniz deyin.

UFO olarak tanımlanan cisimler genelde hızlı hareket ettiği için görüntüde kötü çıkar ame net şeyler istiyorsanız Kumburgaz'dakiler tatmin edici.

Arkadaşlar bunlarla uğraşanların sonu bakırköy dür yıllardır var diyolar ama çoğu montaj bu görüntülerin öyle birşey olsa nasa söylerdi zaten adam ların bir ayağı uzayda diğer ayağı dünyada .Beni nasa nın sözü ve ya resmi ve ciddi bir kurumun sözü inandırır ancak.

Arkadaşlar bunlarla uğraşanların sonu bakırköy dür yıllardır var diyolar ama çoğu montaj bu görüntülerin öyle birşey olsa nasa söylerdi zaten adam ların bir ayağı uzayda diğer ayağı dünyada .Beni nasa nın sözü ve ya resmi ve ciddi bir kurumun sözü inandırır ancak.

NASA bir çok şeyi saklıyor arkadaş.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir