Üniversiteliler Lenovo'yla "Hayatı Yogalıyor"

Pascal Nouma'dan Ashton Kutcher'ı kıskandıran pozlar!

Üniversiteliler Lenovo'yla "Hayatı Yogalıyor"

Lenovo'nun "Hayatı Yogala" sloganıyla sürdürdüğü üniversite etkinlikleri tüm hızıyla sürerken, gençler, Lenovo Yoga ürünleriyle birlikte kamera karşısına geçip en yaratıcı hallerini sergiliyor.

360 derece katlanabilme özelliği ile farklı duruş pozisyonlarında kullanma kolaylığı sağlayan Lenovo Yoga dizüstü bilgisayar ve Yoga tablet,  esnekliği sayesinde nasıl yaşamak istersen sana uyum sağlıyor ve "Hayatı Yogala"mana yardımcı oluyor. Bu sloganla üniversite etkinliklerini sürdüren Lenovo, turun Doğuş Üniversitesi'ndeki ayağında gençleri, sempatisiyle herkesin sevgisini kazanan Pascal Nouma ile bir araya getirdi.

İstanbul Doğuş Üniversitesi'ndeki etkinlikte üniversitelilerle buluşan Pascal Nouma, Yoga tableti ile verdiği ilginç pozlarla, Ashton Kutcher'ın reklam kampanyası için şekilden şekle girerek verdiği pozlara fark attı. Sempatik hareketleriyle herkesin sevgisini kazanan Pascal Nouma, Burcu Esmersoy ve Zaytung'un kurucusu Hakan Bilginer ile birlikte Türkiye çapında yürütülen "Hayatı Yogala" yarışmasının da jüri üyeleri arasında.

18 saat pil ömrü ile priz arama derdine son veren Lenovo Yoga, yenilikçi dizaynı ve yüksek performansı ile hayatı kolaylaştırıyor. Üniversite gençliği tarafından da büyük beğeni ile karşılanan Yoga, yoğun tempoda bize her anımızda eşlik etmeyi başarabiliyor.

"Pozunu ver 3 arkadaşınla birlikte yoga tableti kap"

"Hayatı Yogala" yarışmasının jüri üyesi olan Pascal Nouma, Burcu Esmersoy ve Hakan Bilginer ile birlikte, Lenovo Yoga ürünleri ile en yaratıcı pozu veren üniversiteliyi seçiyor. Kampüs'te çektirdiği ve http://hayatiyogala.com/ internet adresine yüklediği fotoğrafla yarışmaya katılan herkes, 3 arkadaşının da adını veriyor. Yarışmayı kazanan kişi ile birlikte adını verdiği 3 arkadaşı da Yoga tablet kazanıyor. Kampüste poz vermeyenler de aynı imkanlarla internet sitesi üzerinden yarışmaya katılabilir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir