Ünlü bulmaca oyunu ile iPhone'a geliyor!

Bulmaca oyunlarından hoşlanıyorsanız ve bir iPhone'unuz varsa bu haberimiz sizi ilgilendiriyor!

T2 Teknoloji tarafından geliştirilen puzzle oyunu, puzzle oynamanın keyfini iPhone üzerinde yaşamak isteyen kullanıcılar için hazırlanmış.
Jigsawyer, bugüne kadar itunes üzerine yüklenen puzzle oyunlarından farkını, grafikleri, oynama şekli, puzzle kesimleri ve gerçek puzzle oyununa benzerliği ile göstermeyi amaçlıyor.

Önümüzdeki birkaç gün içerisinde App Store galerileri içerisinde yerini alacak olan Jigsawyer tüm dünyadaki iPhone kullanıcıları tarafından indirilebilir olacak.

T2 Teknoloji hakkında;

T2 Teknoloji, İş odağına mobil uygulamaların mimarisini koyarak, yazılım sektöründe gerek şirketler için gerekse bireysel kullanıcılar için projeler geliştirmek üzere 2009 yılında Profilo Teknoloji Hizmetleri bünyesinde kurulmuştur. T2 Teknoloji baş döndürücü bir hızla ilerleyen mobil uygulamalar pazarında uzman yazılım ve proje ekibiyle ulusal ve uluslararası müşterilerine; iPhone, Android, Black Berry, Bada, Symbian ve Windows Mobile platformlarında yazılımlar geliştirmektedir.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Çok da tın...

Tablet alacaklar gerçekten zekiyse 1.sony,2.asus,3.acer,4.samsung
alabilirler.usa yada ab malı almayın.paranıza usa.uk.fr.arabi.kurdi .kan bulaşmasın.sony ,toshiba usadan atom bombası yemişti seneler önce.
şimdi sırada ne olabilir acaba

mobile phone alacaklarsa samsung,htc,huawei,acer iconia vs. alsınlar.
apple,motorola,nokia,ericcson kazandığı paralar ilerde size kurşun olarakda dönebilir.zekice düşünün

cep telefonu almak istiyorsanız gerçekten gidin "bir cep telefonu alın...konfigurasyonu 3-4 sene öncesinin laptop pclerini, şimdinin netbooklarını fazlasıyla geçen telefonlara binlerce lira dökmeyin çünkü adı üstünde cep telefonu, klavyesi ve ekranı hala avuç içi kadar.forumlarda bazen akıllı telefonlar için divx yüklüyorum altyazı destekliyor denmiş.yani filim izliyorsan eğer otur büyük ekranda izle.küçücük ekranlı bir cihaz o kadar para etmez.klavye bağlasan laptop olacak cihazı alıp cepte taşımanın ne anlamı var ki? bir kişi günde kaç saatini telefonla haşır neşir olarak geçiriyor?sadece telefon etmek ve msj atmak için ibr cihaza o kadar para verilmez bence.sırf mobil oyun oynamak için telefon alınmaz - uygulama yklemek için hiç alınmaz - ne yapılıyor ki o uygulamayla? eğer gerçekten profesyonel amaçla uygulama çalıştırıyorsan zaten gider pcde halledersin işini, ama polaroid uygulaması yükleyip fotolara efekt yapacam diye...olmamalı yani? bu kadar tüketim çılgını teknoloji bağımlısı olunmamalı diye düşünüyorum

@16:20
Alakaya maydonoz...

Herhalde aynı kişi arka arkaya 2 kere yorum atmış. Daha sonra içi içini yemiş dur ben biraz daha ekleyeyim demiş ama ne alakaysa Jigsawyer'ın haberine yazmış, forum diye bir şey var ya da daha alakalı yer yok mu kardeşim alakaya maydonoz...

arkadaşın teki yazmış apple nokia ericcson kurşun diye
acaba samsung htc huawei hangi işletm sistemini kullanıyor ve kaynağı hangi ülke şirketine ait.
boş boş konuşmayalım bence.bu bi işe yaramıyor.
yapanı tebrik etmek lazım. eee atalarımız ne demiş
bükemediğin bileği öpeceksin demiş

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play