Ünlü futbolcu da Facebook'a dava açıyor

Del Piero da Facebook kurbanı oldu: Juventus'lu ünlü futbolcu Facebook'a dava açıyor...

  • Ümit Öncel
Del Piero neden Facebook'a dava açıyor?
Del Piero Facebook'taki sahte profile çok kızdı.

Juventus'un ve İtalya'nın ünlü futbolcusu Alessandro Del Piero'nun ünlü sosyal ağ Facebook ile başı dertte. 34 yaşındaki futbolcunun derdi, Facebook'taki kendisi ile ilgisi olmayan sahte bir Alessandro Del Piero hesabı. Bu sahte hesapta Del Piero'nun canını sıkan, kendisinin bir Nazi sempatizanı olarak gösteriliyor olması.

Del Piero konuyla ilgili bir yorum yapmadı fakat açıklama kardeşi Stefano Del Piero'dan geldi. Kardeş Del Piero, ağabeyinin imajını korumak için avukatlarla görüşmeye başladığını ve bu durumu yasal yollarla çözmeye kararlı olduğunu söyledi. Facebook'ta şu anda pek çok Del Piero profilini bulmak mümkün fakat bu haber ortaya çıktıktan sonra yapılan aramalarda Del Piero'yu kızdıran profilin ortadan kalktığı anlaşılıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Şu facebook'u hiç sevmiyorum. Herkes birileri olabiliyor ve buna önlem yolu bulamıyorlar. Zaten adını duyurabilmek için böyle olaylar bulunmaz malzeme. 1 - You tube 2 - Facebook

ee şimdi sadece delpieronun kimi var profil olarak hepsi dava açmaya kalksa face book denen bişe kalmaz ortada:D

O hoooo her ünlünün kefaletini ödeyecekse facebook'un işi iş :D

yapanı auschwitz'e yollamalı

eğer dava açıp tazminat alırsa facebook diye bişe kalmaz...

Hem yutube hemde facebook dünyanın en iyi teknolojik gelişimidir. Yalnış kullanılırsa tabiki kötü. Ama her ikiside mükemmel imrenerek bakıyorum.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play