Ünlülerin çıplak fotoları rekor kırdı!

Ünlülerin çalınan çıplak fotoğrafları internete düştü; dünyanın en popüler dosyası haline geldi!

Ünlülerin çıplak fotoğrafları rekor kırdı!

Ünlülerin iCloud üzerinden çalınan çıplak fotoğraflarının toplu halde bulunduğu .zip dosyası, Dünya'nın en büyük dosya paylaşımı sitesinde en çok paylaşılan dosya oldu.

Perşembe sabahı, The Pirate Bay'de en çok "seed" edilen dosya, "09.01.2014 Celebrity Nube Photo Hack Collection - #fappening" idi. Bu dosyayı indiren ve diğer insanların da ulaşmasına imkan tanıyan 28.000 "seeder" bulunmaktaydı.

The Pirate Bay'in sıralamasına göre, bu fotoğraflar Angelina Jolie'nin "Maleficent"ı ve Tom Cruise'un "Edge of Tomorrow"undan daha popüler bir konumdalar. Ayrıca bu fotoğraflar, gençlik aşk hikayesi "The Fault is in our Stars"ın ve yeni "Godzilla" filminin de önüne geçmiş durumdalar.

Fotoğraflardan daha popüler olan tek şey ise, çok sevilen çocuk filmi "How to Train Your Dragon 2" idi ancak bu filmi de indiren ancak paylaşmayan "leecher"ların sayısı oldukça fazla gözüküyor.

Çalınan fotoğraflar, aralarında Jennifer Lawrence, Kate Upton ve Kirsten Dunst'ın da aralarında bulunduğu 100'den fazla ünlüye ait. En göze çarpan kurbanlardan Jennifer Lawrance hakkındaki tweet'ler ise sosyal medya takipçisi Topsy'nin verilerine göre, 31 Ağustos tarihinde 400.000'e ulaştı.

Levent Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 16 Yorum

nerden indirebiliriz :P

yanlış yazmşsınız "nube" değil nude olacak...

jenifer lawrance ye iyi olmuş miley cyrus falan laf atıyordu çıplak diye kate upton a laf atıyordu gördü gününü

Selena Gomez ve Avril Lavigne'e ait olanlar sahte. Işık, çözünürlük ve renk farkları ve kırılmaları var.

Fıkra gibi. "Papazdan 1 tane sağlam adres aldık"

he hee gariplerim ya :)

Utanç verici.

adamlar site ve dosya adına kadar yazmış biz de faydalanalım diye :D şu haberi okuyana kadar aklıma gelmemişti böyle zip olarak olduğu kaynak için sağol chip :D

nube yazınca çıkmıyor :)

"Selena Gomez ve Avril Lavigne'e ait olanlar sahte. Işık, çözünürlük ve renk farkları ve kırılmaları var." YAV HE HE...

Özel hayat, özelde kalmalıdır ! Rihanna, Miley gibi kadınlar sokakta o halde gezerken, merakına yenilip evde çekilen resimleri, kendine çalan Apple yüzünden, Zorla yapılan bu durum, çirkin ve de iğrençtir. Gün gelir kendinizi, servise giden telefonda dalgınlıkla unuttuğunuz hanımınızın, sevgilinizin fotoğraflarını seed eder halde bulursunuz. Demedi demeyin... Uzak durmak gerek... Allah korusun...

@08 Eyl 2014 20:41 Sen böyle diyince bu sorun çözülüyor mu? Hayır anlamadığım kendinizi diyorsun; böyle birşeyi yapmadım yapmam da; sanırım insan fikriyle yorumluyor herşeyi :P tövbe yarabbi ya...Başımıza Fehmi kesildi

@09 Eyl 2014 14:59 Sen yapmıyorsun ama yapanların haberindeyiz değil mi...

Mümekkel bie dosya... Pardon mükemmel...chip okumaktan yanlış yazıoz artık herşeyi...

Link ataydın chip daha kolay olurdu bizim için :D

Millet indirsin diye mi bu bilgileri verdiniz?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir