Unutulmaz oyunlar tarayıcıda geri döndü!

Bir dönemin efsane oyun serisini aklınızdan atamadıysanız, onu tarayıcınızda oynamaya hazırlanın!

Unutulmaz oyunlar tarayıcıda geri döndü!

Sierra bir zamanların en önemli adventure oyun firmalarından biriydi. Üzerinden çok zaman geçti, pek çok kişi Sierra'nın adını unuttu ama asıl unutulmayan Sierra'nın imza attığı oyunlar. Quest serilerinin hemen hepsi ayrı ayrı büyük başarı yakaladı ve milyonlarca oyuncuya ulaştı. Piyasaya çıkmalarının üzerinden yıllar geçen King's Quest gibi oyunların verdiği keyif bugün bile hala oyuncuların hafızalarında çok taze. O dönemleri kaçırdıysanız ya da eski günleri anmak istiyorsanız şanslısınız çünkü Sierra'nın King's Quest serisini oynamak hala mümkün. İşte kaynaklar...

Bağımsız oyun geliştirme firması Anonymous Game Developers bu popüler oyunları bugünün şartlarında oynanabilir hale getirmek için çok uğraştı ve sonucunda hem Windows, hem de MAC OS X uyumlu sürümleri piyasaya çıkardı. Aşağıdaki linklerden oyunların tam sürümlerine ulaşabilirsiniz.

King's Quest I

King's Quest II

King's Quest III

Quest for Glory II

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

haber başlığında oyunları tarayıcıdan oynanabildiğini iddia ediyorsunuz ancak oyunlar download ediliyor bunun dışında bir sorun yok, bu harika paylaşım için çok teşekkür ederim sevgili chip, lütfen böyle paylaşımların devamı gelsin!

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir