USB bellekler için 1080p'lik video çalar

Multimedya canavarı: USB belleklerdeki HD videolar, Movie Cube N200 ile hayat bulacak...

USB bellekler için 1080p'lik video çalar
Emtec Movie Cube N200: Filmleri USB bellek veya harici disklerden oynatıyor.

Emtec firması Movie Cube N200 modelinde sabit diskten vazgeçiyor ve sadece harici depolama birimlerinin kullanımına izin veriyor. Cihaz bir HDMI çıkışı sunuyor ve 1080p'yi destekliyor.

Movie Cube N200 sadece harici depolama aygıtlarıyla çalıştırılabiliyor. N200 "multimedya besinini" iki USB girişi üzerinden alıyor. Bu girişlere harici sabit disk veya USB bellekler bağlanabiliyor. Buna ek olarak oynatıcının SD, MMC ve MemoryStick kartlarla uyumlu okuyucusu var. Televizyona bağlantı HDMI veya analog video çıkışı üzerinden yapılıyor.

Movie Cube N200 yaygın video formatlarını (MPEG2, MPEG4, H.264) ve video konteynırlarını (AVI, MKV, MP4, VOB) destekliyor. Video dosyalarını Full-HD çözünürlükte (1920 x 1080 piksel) oynatıyor. Müziği ise MP3 ve WMA formatında oynatabiliyor. Cihaz uzaktan kumanda ile kontrol ediliyor.

Emtec Movie Cube N200 ağustostan itibaren piyasaya sürülecek. Yurtdışı fiyatı yaklaşık 165 Dolar.

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Usb disk sınırı ne? DVD lerin menüneri arasında (altyazı, dil, kamera arkası bölümleri vb. Seçmek için) gezilebiliyormu? BD diskl formatlarını destekliyormu? Editor keşke bunlarıda yazsa idi.

yada usb 3.0 desteği varmı yoksa böyle bir dönemde artık usb 3 olmayan bir cihaza bu kadar para vermek ne kadar mantıklı ???

Western Digital'inki daha güzel.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir