Üstün bir ses deneyimi isteyen oyunseverlere!

Oyunlarda üstün bir ses kalitesi isteyenler, Asus'un bu kaliteli ses kartını incelemeden geçmemeli!

Üstün bir ses deneyimi isteyen oyunseverlere!

Masaüstü bilgisayar kullanıcıları ve aynı zamanda oyun tutkunları için kaliteli bir ses kartı seti olan özel ROG Command teknolojili Xonar Phoebus, ortam gürültüsünü yüzde 50 azaltarak çok oyunculu online oyunlarda baskın ses kalitesi sağlıyor. 118Db'lik pürüzsüz sinyal gürültü oranı ve güçlü 600 ohm kulaklık amplifikatörü ile Xonar Phoebus, iyi bir pozisyonel ses deneyiminin yanı sıra gerçekçi bir ses kalitesi sunuyor. Ayrıca, ergonomik bir masaüstü oyun ortamı için daha fazla sezgisel fonksiyon eklenen Xonar Phoebus, özel kontrol kutusu sayesinde kullanımı da çok daha kolay ve rahat bir seviyeye getiriyor.

Rahat, sorunsuz oyun içi iletişim için özel ROG Command teknolojisi

Çok oyunculu online oyun esnasında oyuncular sık sık insan seslerini bastıran gürültülerle karşı karşıya kalır. Bu durumda sesin berraklığı azalır, ekip üyelerinin dikkati dağılır ve galibiyet oranları düşebilir. Xonar takımı tarafından tasarlanan ROG Command, dünyada ilk defa gürültü önleme teknolojisinin oyuncu ses kartlarıyla birlikte sunulmasını sağlıyor. Akıllı ses algılama algoritmaları ve sıralı mikrofonlar (özel kumanda kutusu üzerinde 2 tane), yüksek sesli olan yerlerde gürültüyü yüzde 50 azaltarak laboratuar ortamı gibi sessiz hale getiren Xonar Phoebus, rahatça LAN partisi yapmanızı mümkün kılıyor.

Bu teknoloji, ROG Xonar Phoebus kontrol kutusu içindeki mikrofonla veya harici mikrofonla kullandığında da aynı performansı sergiliyor. Artık ekip üyeleri arasında pürüzsüz ve isabetli iletişim ve koordinasyon kurabilen oyunseverlerin tek yapması gereken, oyundan aldıkları keyfi ve kazanma oranlarını artırmak.

İyi ses için iyi bir tasarım ve bileşenler

İyi ses için iyi bir tasarım ve bileşenler

ROG Xonar Phoebus, elektromanyetik parazit oranını düşürmek için etkileyici EMI kalkanı ve özel ASUS Hyper Grounding (Hiper Topraklama) teknolojisini kullanıyor. Xonar profesyonellerinin deneyimlerine dayanan Hyper Grounding teknolojisi, ASUS'un anakartlardaki çok katmanlı PCB teknolojisini ses kartlarına getirerek etraftaki bileşenlerden gelen gürültüyü engellerken kartın üzerindeki güç kaynağı da daha gerçekçi ve net sesler elde edilmesini salıyor. ROG Xonar Phoebus üstündeki PCM1796 dijital analog dönüştürücü, 118Db'lik sinyal gürültü oranı ile net ve canlı bir ses sunuyor. Böylece yeni ses kartının sinyal gürültü oranı rakip oyuncu ses kartlarını dört kat, anakart üzerinde yer alan dahili ses çözümlerini ise iyi bir biçimde 32 kat geride bırakıyor. Ses çıkışı sırasında yaşanan yüzde 0.00039'luk çok küçük bir bozulma ile THD (Toplam Harmonik Bozulma) iyi bir performans sağlıyor.

Kulaklık kullanıcıları için güç

Birçok oyuncu, kulaklıkları hem başkalarını rahatsız etmekten çekindikleri hem iyi ses kalitesinden ve mahremiyetten ödün vermek istemedikleri için tercih ediyor. ROG ve Xonar ekipleri, üst seviye TPA6120A2 kulaklık amplifikatörünü ROG Xonar Phoebus'ta birleştirerek 600 ohm empedanslık gerçekten etkileyici bir ses beslemesi sağlıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Keşke kayıt karakteristiklerinden de bahsedilseydi.
Özellikle yüksek bit değerinde ve yüksek örneklemeli kayıtlardaki performans nasıldır acaba.

gzl bişeye benzıor fıyat ne acaba

gzl bi?eye benz?or f?yat ne acaba

Youtube`ta; "Mafia - EAX vs DirectSound" ve "EAX comparison in Thief 2, Mafia and Jedi Outcast" diye aratıp videoları izleyin Microsoft`un Windos işletim sisteminde EAX desteğini kesmesi yüzünden nelerden mahrum kaldığımızı göreceksiniz

Youtube`ta; "Mafia - EAX vs DirectSound" ve "EAX comparison in Thief 2, Mafia and Jedi Outcast" diye aratıp videoları izleyin Microsoft`un Windos işletim sisteminde EAX desteğini kesmesi yüzünden nelerden mahrum kaldığımızı göreceksiniz

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir