uTorrent 3.0 yeni özellikleriyle karşınızda!

uTorrent 3.0, yeni beta sürümüyle karşınızda! İşte yeni uTorrent'in sundukları ve indirme bağlantısı

  • Gökay Özbudak

Merakla beklenen uTorrent 3.0'ın en son beta sürümü sonunda yalnızca Windows kullanıcıları için çıktı. Getirdiği birçok yeni özellikle beraber artık torrent kullanımı çok daha rahat ve basit.

uTorrent 3.0'ın getirdiği yeni özelliklerden biri, medya dosyasını indirirken izlemenizi sağlıyor. Torrent'in üzerine sağ tıkladığınızda ortaya çıkan "oynat" tuşuyla beraber, izlemek için indirmenin bitmesini beklemenize gerek kalmıyor. Ayrıca yeni yorum ve yıldız verme seçeneğiyle beraber, indirdiğiniz torrent'e değer biçebiliyorsunuz, böylece diğer kullanıcılar en kaliteli torrent'i ararken zorluk çekmiyor.

Bunun dışında, artık bir dosyanın torrent'ini oluştururken uğraşmanıza gerek kalmıyor, sürükle bırak seçeniğiyle beraber dosyanıza torrent oluşturan uTorrent 3.0, aynı zamanda arkadaşlarınıza gönderebilmeniz için de bir bağıntıyı size sunuyor.

uTorrent 3.0 Beta'yı buradan bedava indirebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

videoyu oynatması yeni özellik değilki eskisürümlerdede çift tıklayınca oynayıo zaten

güzel haber teşekkürler.

harika. bir an önce kullandığım private tracker ler de izin verseler utorrent 3'e geçsem.

iyimiş bu yeni özellikler.

wow super olmus

Hayır download yaparken oynatmıyodu video kullandıgım sürümlerde hic karsılasmadım

videoyu oynatması yeni özellik değilki eskisürümlerdede çift tıklayınca oynayıo zaten
-------------------
aynı şeyden bahsetmiyor.

benim merak ettiğim utorrent bittorrent yada herhangi biri aralarında fark ne oluyor hepsi birbirinden indirme yapabiliyormu?

bundan daha iyi arge si olan bir program yoktur herhalde.IdeaBank'a düşen her mantıklı şey sonunda entegre oluyor programa.İnanılmaz müthiş bir şey.

indirdim süper

vuze arayüzünü düzeltse herkesin anlayabilcegi gibi basit ve sade olsa o zaman hertürlü vuze derdim. Ama simdilik utorrent kullaniyoruz.

Arkadaşlar hangi çağda yaşıosun diyeceksiniz biliorm ama ben yeni torrent ögreniorm :D video oynatmayı beceremedim üzerine çift tıkladıgımdada acmadı nasıl yapıcam yardımcı olursanz sevinirim :)

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play