uTorrent 2.0 Beta hazır; indirin!

uTorrent 2.0 Beta sürümüyle yeni özelliklere kavuşuyor. Yenilikler ve indirme bağlantısı burada...

İndirme bağlantısı burada...

İndirme bağlantısı burada...

uTorrent'teki bu değişiklik milyonlarca kullanıcıyı etkiliyor. Dosyaların takibini yapan tracker'lara daha az yük binmesi için http takipçi yerine UDP takipçi kullanıyor. uTorrent geliştiricisi Arvid Norberg yeni özellik hakkında "uTorrentin iyi bir vatandaş olmasını ve takipçilerin yükünü arttırmamasını istiyoruz" dedi.

Aslında uTorrent bu özelliği eklemekte biraz geç kaldı denebilir. Vuze, BitComet, Deluge, KTorrent ve rTorrent bu özelliği çoktan eklemişti. Ancak hiçbiri uTorrent'in yaygınlığına sahip değildi ve uTorrent'teki bu değişiklik internet servis sağlayıcıların yükünü de önemli miktarda azaltacak.

Download uTorrent 2.0 Beta

Ali Güngör

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

güzelmiş yeni versiyonu teşekkürler:)

utorrent'in kendi sitesinde neden 2.0 beta'ya ait hiç bir bilgi yok

Editörün notu:
http://forum.utorrent.com/viewtopic.php?pid=421542
Ana sayfaya koymamışlar.

Peki bu özelliğin faydası ne?Ne işe yarıyor?Teşekkürler.

program türkçe mi?

En güçlü antivirüsü kullansam bile bu beta olayına alışamadım. Bir sorun çıksa bile üstünden geçiyorum, program rapor gönderecek olsa engelliyorum, çok canımı sıkarsa kararlı sürüme dönüyorum. Bence betaları bunları yapmayan gerçekten geri dönüş yapan kişiler kullanmalı. Yok ama standartları kendine göre yorumlayan google betasıysa haber edin hemen 2.0'a terfi ediyorum. Kotalıyım indirme yapmıyorum ama arkadaşlardan aldığım veya dışarıdan getirdiğim dosyaları md5 filan gerek kalmadan utorrnet sayesinde kontrol ediyorum. Nasıl derseniz aynı dosyanın temiz torrentini (güvenilir sitelede devamlı kullanıcıların görüşlerini yorumlarını dikkate alarak) buluyorum. Utorrent'e ekleyip force ceheck diyorum tamamdır. Sonra da ttnete gıcıklık olsun diye indirmediğim dosyayı upload ediyorum. Paramın karşılığını vermediği bant genişliğini sınırsız uploaddan alıyorum.

valla ben kullandım ama hiç öle ahım sahım indirim hızı yok..7 kbs nin nesi hızlı canım sizde..yada baska bi yola varsa bilen söylesin..mesela editör bey siz söyleyinn..?

valla ben kullandım ama hiç öle ahım sahım indirim hızı yok..7 kbs nin nesi hızlı canım sizde..yada baska bi yola varsa bilen söylesin..mesela editör bey siz söyleyinn..?
--------------------------------
Torrent olayını bilmiyorsun sanırım, upload hızından tut, bir dosyayı kaç kişi download ediyor, hepsi hıza etkiler, kimsenin download etmediği bir dosyayı download etmeye çalışırsan hızın 1kb bile olabilir.

Download uTorrent 2.0 Beta

"Hata! Bu bağlantı bozuk.
Öneriler:

* utorrent.­com bağlantısına git" !!!

Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
İndirme bağlantısı burada...
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir