Android'de programlama ve fazlası!

Android'de uygulama geliştirin, kendi yapay zekanızı yazın ve daha da fazlasını yapın!

İleri Düzey Excel 2013

İleri Düzey Excel 2013

Excel 2013'e göre gözden geçirilmiş ve güncellenmiş 5. Baskını yapan kitap, yazarın bu konuda verdiği eğitimlerden, kitabın önceki baskılarını okutan eğitmenlerin önerilerinden, eğitimler esnasında öğrencilerden gelen sorulardan ve en önemlisi ise kitabın ilk dört baskısını alan çeşitli meslek gruplarındaki okuyucular ile yapılan birebir görüşmelerin sonucunda hazırlanmıştır.

Bu kitap ile; Koşullu Biçimlendirmeler ile tablolarınızı şarta bağlı biçimlendirmeler yapmayı, Veri Doğrulama ile veri girişlerindeki hataları yok etmeyi, Sıralama, Filtreleme Özelliklerinin inceliklerini, EĞER İşlevini kullanmayı, birden fazla şarta bağlı toplam aldırmak için ÇOKETOPLA gibi işlevlerin kullanımlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Özet tabloları kullanarak detaylı analizler yapabilir, makroları kullanarak sürekli yaptığınız işlerin ne kadar kolay olduğunu görebilirsiniz.

Bu kitapla birlikte, Online Bilişim Akademisi'nden Excel Giriş - Orta Düzey, İleri Excel, Excel İşlevleri, Excel Uzmanlık konularının anlatıldığı 49 lira değerinde olan Excel Üyeliğine ÜCRETSİZ sahip olabilirsiniz. Ayrıca, kitapta Excel kullanmayı pratikleştiren 101 Bilinmeyen Excel Özelliği ile Excel'i daha hızlı ve kolay kullanabilirsiniz.

Kitapta bulunan konu başlıkları

Adları Kullanmak/Koşullu Biçimlendirmeler Yapmak/Özet Tabloları Kullanmak/Hedef Ara ve Senaryoları Kullanmak/Alt Toplamlar Almak/Grafikler ile Çalışmak/İşlevleri Kullanmak/Makroları Kullanmak/Excel Çözücüyü Kullanmak/VBA'ya Giriş/Klavye Kısayolları/İleri Düzey Uygulamalar/Fonksiyonların İngilizce/Türkçe Karşılaştırmaları

Daha fazla bilgi ve fiyat için tıklayın.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Yeni yazılım öğrenecekler için de bir kitap önerisi verir misiniz ? :) :)

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir